Шановні жителі громади!
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України – святом, яке цього року ми відзначаємо з особливою гордістю, адже минає 30 років від дня ухвалення Основного Закону нашої держави.
Конституція України стала міцним фундаментом незалежної, демократичної та правової держави. Вона закріпила найвищі цінності – свободу, гідність людини, народовладдя, територіальну цілісність і суверенітет України.
Сьогодні, коли український народ зі зброєю в руках боронить свою землю, положення Конституції набули ще глибшого змісту. Право жити у вільній державі, самостійно визначати власне майбутнє та захищати рідну землю щодня відстоюють наші мужні Захисники і Захисниці. Саме завдяки їхній незламності Україна залишається вільною, незалежною та непохитною.
Особливі слова вдячності висловлюю жителям нашої громади, які, попри всі випробування війни, зберігають єдність, допомагають один одному, підтримують українське військо та працюють заради майбутнього нашої держави. Саме в єдності, взаємній підтримці та любові до Батьківщини – сила українського народу.
Нехай Конституція і надалі буде символом нашої державності, а Україна – сильною, вільною, європейською країною. Віримо в Перемогу, відновлення наших міст і сіл та мирне майбутнє на рідній землі.
Бажаю всім міцного здоров’я, незламної віри, добробуту та якнайшвидшої Перемоги України!
Слава Україні!
З повагою
начальник Оріхівської міської військової адміністрації
Микола Вініченко