

23 червня начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров вручив орден «За мужність» III ступеня водію автотранспортних засобів комунального підприємства «Оріхівський водоканал» Оріхівської міської ради Анатолію Онищенку.
Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2026 року № 137/2026, Анатолія Онищенка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня за особисту мужність, відданість справі та вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.
Ця висока державна нагорода є визнанням мужності, відданості своїй справі та багаторічної праці на благо Оріхівської громади.
З перших днів російського вторгнення працівники комунальних служб працювали під постійною загрозою обстрілів, підтримуючи критично важливу інфраструктуру та допомагаючи мешканцям прифронтового Оріхова та сіл нашої громади. Попри надзвичайно складну безпекову ситуацію, комунальники й сьогодні продовжують робити все можливе для підтримки людей, які залишаються у громаді.
Вітаємо Анатолія Онищенка з почесною відзнакою та дякуємо за мужність, відповідальність і відданість рідній громаді.