22 червня Україна вшановує пам’ять усіх, чиї життя були обірвані війнами, що принесли на нашу землю біль, руйнування та непоправні втрати. Ця дата є символом скорботи за мільйонами людей, які загинули під час Другої світової війни, захищаючи рідний край та майбутнє наступних поколінь.
Цей день нагадує нам про трагічні сторінки історії та про те, якою дорогою ціною здобуваються мир і свобода. Сьогодні, коли українці знову змушені відстоювати свою незалежність, пам’ять про жертв війни набуває особливого значення.
Схиляємо голови у пошані до всіх загиблих та дякуємо тим, хто боронить Україну сьогодні.
Вічна пам’ять жертвам війни. Вічна слава захисникам України!