Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Оріхівської міської ради від 26.10.2017 № 61 «Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом»

Розробник - фінансово-економічний відділ виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області.
Проект регуляторного акта передбачає визначення механізму надання пільг на проїзд автомобільним транспортом приміського сполучення окремим категоріям громадян, відшкодування перевізникам фактичних витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) за рахунок коштів бюджету Оріхівської ОТГ.
Рішення Оріхівської міської ради від 26.10.2017 № 61 «Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Оріхівської міської ради в розділі Оприлюднення проектів регуляторних актів.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 70500, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Шевченка, буд. 11 або надсилати на адресу постійної комісії Оріхівської міської ради Запорізької області з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, підприємництва та регуляторної політики: 70500, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Шевченка, 11.

 

Дата публікації: 03.11.2017 | Переглядів: 586

Прикріплені файли:

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання