Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Оголошення

До уваги cпоживачів КП «Оріхівський водоканал» Оріхівської міської ради Запорізької області

   З  01.05.2021 року набрав чинності  Закон України  №1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг». Він вносить зміни до  Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», а саме, у  пункт 5 статті 13:

  « У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

   Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

  Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом

30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги».

   З метою врегулювання договірних відносин зі споживачами, КП «Оріхівський водоканал» пропонує ознайомитися з умовами Публічних договорів, які будуть укладені з власниками (співвласниками, користувачами) житлових і нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках, що не визначилися з моделлю договірних відносин з           КП «Оріхівський водоканал», та з власниками (співвласниками, користувачами) приватних домоволодінь - через 30-ть календарних днів з дати цієї публікації  договору.

   Ознайомитись з текстом Договору можна за посиланням:

1. ДОГОВІР  з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) – з власниками (співвласниками, користувачами) житлових і нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках;

2. ДОГОВІР з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення - з власниками (співвласниками, користувачами) приватних домоволодінь.

                                                                              Адміністрація КП «Оріхівський водоканал»1.Договір .docx

2.Договір .docx

Вівторок, 20 Липня 2021 13:14 | Переглядів: 271 | Поділитися

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Корисні посилання