Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Оголошення

Про проведення Бізнес-форуму міжнародної технічної допомоги (в режимі он-лайн)

09.06.2021 Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги (в режимі он-лайн). Захід організований в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік.

На бізнес-форумі планується презентувати актуальні програми та проекти міжнародних донорських організацій, які працюють для розвитку МСБ в Україні та ознайомити з умовами, вимогами і правилами участі в конкурсних відборах претендентів на отримання грантів, також підприємців навчать готувати та подавати заявки.
Адже міжнародні програми, орієнтовані на малий та середній бізнес, надають можливості доступу до фінансових ресурсів, ринків і знань, стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також - професійні комунікації на форумах і конференціях, тренінгах, консультації від авторитетних українських експертів.
Зокрема, у заході візьмуть участь експерти Програми «ЕU4Business» «Конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та інші. Загалом у форумі приймуть участь 15 міжнародних донорських організацій.
Окремі розділи форуму - майстер-клас з підготовки та подання заявок на отримання грантів та індивідуальні перемовини з представниками міжнародних донорських організацій.
Також експерти та координатори міжнародних проектів представлять спеціальні програми для окремих напрямів бізнесу: програми аграрного і сільського розвитку, туристичного бізнесу та інших.
Реєстрація відвідувачів на сайті www.ziif.in.ua e-mail: expo2@cci.zp.ua та за тел.: (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, (097) 015-33-27.

Вівторок, 08 Червня 2021 16:10 | Переглядів: 50 | Поділитися

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання