Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Цикл заходів в Оріхівському краєзнавчому музеї до Дня захисника та захисниці України «Герої поруч з нами»

Напередодні Дня захисників і захисниць України у Оріхівському краєзнавчому музеї відбувся захід «Герої поруч з нами» для учнів-старшокласників КЗ «Нестерянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Оріхівської міської ради.

До уваги юних відвідувачів, майбутніх захисників Вітчизни було представлено музейну експозицію «Подвиг Оріхівщини у подіях АТО», автором проекту якої була волонтер і громадський діяч Оксана Ковалевська. Сам проект експозиції було реалізовано у 2020 році за рахунок громадського бюджету Оріхівської громади.
Кожна війна – жорстоке дійство в історії, яке приносить смерть, каліцтво і горе. Але війна – це ще й героїзм багатьох людей, випробування моральних цінностей народу. У сучасній війні на Сході України військові Оріхівщини пліч-о-пліч з побратимами з інших регіонів України стали на захист України та своїх родин. Хоробрі серця неможливо зупинити… Нашим землякам, безстрашним захисникам України, і присвячено експозицію «Подвиг Оріхівщини у подіях АТО».
Кожний експонат виставки – безцінний свідок мужності і героїзму учасників АТО /ООС. Так, в експозиції представлені державні прапори, які перебували на передовій лінії. Юнаки і дівчата могли переглянути українські однострої, залишки зброї, нагороди, особисті речі учасників війни. Велику цікавість викликали сюжетні фото бойових позицій, військової техніки, побуту наших бійців. Учні мали змогу ознайомитися з фрагментом укріпленого дзоту – оборонної позиції, на якій чергували солдати Національної гвардії, співпрацівники МВС, добровольці Правого Сектору. Увагу відвідувачів привернули ікони, написані на лоскотах тканини, малюнки, зроблені на кришках ящиків, у яких зберігалися боєкомплекти.
Школярі слухали розповідь про участь у подіях АТО наших земляків та волонтерську допомогу оріхівців. На завершення заходу лунали слова: «Дякуємо за подвиг. Повертайтеся живими!».
Відвідування краєзнавчого музею у межах заходів до Дня захисників і захисниць України відбулося з дотриманням карантинних обмежень та за сприяння заступника директора з виховної роботи Нестерянської ЗОШ І-ІІІ ст. Олени Семенівни Саєнко і вчителя історії Віктора Васильовича Надьожина, які багато років поспіль опікуються у закладі роботою з національно-патріотичного виховання.
Зараз Оріхівський краєзнавчий музей здійснює діяльність щодо запису і узагальнення спогадів учасників подій на Майдані та АТО/ООС, членів їх родин, волонтерів з метою підготовки збірки матеріалів, присвячених захисникам незалежності і територіальної цілісності України, та запрошує всіх причетних до співпраці.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської ради

 Середа, 13 Жовтня 2021 12:07 | Переглядів: 136 | Поділитися

Пошук

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Корисні посилання