Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Відбулось засідання тринадцятої сесії Оріхівської міської ради

29 квітня відбулося засідання 13-ї сесії Оріхівської міської ради восьмого скликання.
До порядку денного 13-ї сесії увійшли 77 питань, з яких питання №№1-4, №№9-14, №19, №24, №№27-59, №№61-74 були розглянуті пакетним голосуванням. Пакетним голосування депутати прийняли рішення з питань, до яких не було зауважень постійних комісій.
На початку пленарного засідання було надано можливість для виступів представників від політичних партій.
Депутат Тетяна Пересипкіна виступила з депутатським зверненням щодо встановлення правового порядку в частині проходження обов’язкових медичних оглядів працівників освітньої галузі громади.
Депутат Анатоніна Бондаренко виступила з депутатським зверненням щодо необхідності виділення приміщення для Оріхівської АЗПСМ, яке буде відповідати Державним санітарним нормам і правилам.
В звичайному режимі були розглянуті питання про оголошення конкурсів на зайняття вакантних посад директорів КЗ «Нестерянська спеціалізована різнопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», КЗ «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені воїна-інтернаціоналіста С. В. Падалки», про затвердження Положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру, про затвердження Порядку вирішення земельних спорів у межах населених пунктів Оріхівської міської ради, земельні питання та інші.
Крім того на сесії були прийняті зміни до структури та загальної чисельності працівників апарату Оріхівської міської ради та її виконавчого комітету, а саме зменшено кількість штатних одиниць заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів з 4-х до 3-х одиниць.
Також радою були прийнято рішення Про укладення мирової угоди між Оріхівською міською радою та акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», яким, зокрема, затверджено графік погашення заборгованості в сумі 1 146 635,85 грн до 31 травня 2023 року.
Ознайомитись з поіменними результатами голосування депутатів можна у розділі Офіційні документи.Четвер, 29 Квітня 2021 16:48 | Переглядів: 350 | Поділитися

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання