Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Стартує 16-та Всеукраїнська акція «Серце до Серця» – «Здорові немовлята!»

По всіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходитиме ХVІ Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського Благодійного Фонду «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», (далі – Акція) з метою закупівлі неонатального медичного обладнання для дитячих лікарень.
Просимо підприємців, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету та всіх небайдужих громадян долучитися до участі у XVІ Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».
Долучитись до акції можна зробивши благодійний внесок у скриньку волонтера, або на сайті фонду «Серце до серця», або ж зареєструвавшись волонтером в обласного представника https://sercedoserca.com.ua/oblasni-predstavnyky/, або перерахувавши кошти на банківський рахунок, або взяти участь у зборі коштів у нашому місті.
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів та розширенню їх світогляду організовує у січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.
Крім того, повідомляємо, що більш детальну інформацію про проведення акції розміщено на офіційному web-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua.
За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на зазначеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет – сторінка Фонду (www.serdcedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо. На кожному обладнанні, що передано у користування до лікарні має бути прикріплено символ акції – червоне сердечко з написом «Серце до серця».

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

АТ КБ «Приватбанк»:ІВАN UІА 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227

ПАТ «Кредобанк»ІВАN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для Запорізької області, Оріхівської ТГ».

 

За інформацією головного спеціаліста
відділу соціального захистувиконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Четвер, 01 Квітня 2021 13:53 | Переглядів: 498 | Поділитися

Пошук

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Корисні посилання