Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Звіт про роботу ЦНАПу та відділу державної реєстрації за 2020 рік

Впродовж 2020 року відділом Центр надання адміністративних послуг, відділом державної реєстрації виконавчого комітету та старостатами Оріхівської міської ради було надано 19909 адміністративних послуг, з інфографіком яких можна ознайомитись нижче.
Серед іншого, з питань реєстрації місця проживання (видача довідок про зареєстроване місце проживання, довідок про склад смі’ї, реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання) за цей час було надано 8456 адміністративних послуг; з питань державної реєстрації фізичниї осіб – підприємців та юридичних осіб, а також реєстрації речових прав на нерухоме майно – 2836 послуг; муніципальних послуг (дозволи на рекламу, погодження графіків роботи закладів, оренда комунального майна, земельні питання місцевого значення) – 1190; адміністративних послуг у сфері реєстрації земельних ділянок, видачі інформації з Державного земелеьного кадастру – 3354; послуг з вклейки фотокарток до паспортів громадян України – 464; з видачі експлуатаційних дозволів – 1; послуг у сфері архітектури та містобудування – 7; полуг у сфері реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки – 1; адміністративних послуг соціального спрямування – 1422 (при цьому, адміністративні послуги соціального спрямування надавались у ЦНАПі, починаючи з квітня місяця 2020 року); нотаріальних послуг старостами – 464.

Крім того, адміністраторами ЦНАПу винесено та складено 76 постанов та 9 протоколів у справах про адміністративні правопорушення за вчинення особами адміністративних правопорушень у сфері порушення строків реєстрації місця проживання та проживання без паспорта громадянина України.

Нагадуємо, що ЦНАП здійснює діяльність на першому поверсі адміністративного будинку за адресою: вул. Покровська, 58 у м. Оріхів за наступним графіком (на час карантинних заходів):
- понеділок – середа – з 08:00 до 17:00
- четвер – з 08:00 до 20:00
- п’ятниця – з 08:00 до 15:45

Телефони для довідок (06141) 4-50-28, (095) 409-33-29.

З переліком послуг, інформаційними картками, бланками заяв та зразками їх заповнення можна ознайомитись за посиланням: https://ormr.gov.ua/uploads/2020/06/CNAP_services.pdf.

З переліком платних послуг та реквізитами для оплати можна ознайомитись за посиланням https://ormr.gov.ua/file/KZYB9PhK.

Нагадуємо, що у приміщенні ЦНАП встановлено POS-термінал (платіжний банківський термінал), скористатись яким можуть держателі карток міжнародних платіжних систем, емітованих будь-яким банком світу, крім того, спрощено оплату онлайн, перевірити яку адміністратори можуть на місці за допомогою програмного продукту «check» (заявнику потрібно лише надати код квитанції про оплату послуги онлайн).

За інформацією відділу ЦНАП та відділу державної реєстрації
виконавчого комітету Оріхівської міської радиПонеділок, 11 Січня 2021 13:45 | Переглядів: 151 | Поділитися

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання