Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Збережи пам’ять. Збережи правду

Під таким гаслом відзначається в 2020 році День пам’яті жертв Голодомору в Україні. Голодомор… страшне слово. Страхітне явище. В ньому – виснаження людей, муки, смерть. Мільйони життів українців забрав голодомор 1932 - 1933 років. Але навіть натяку щодо цього не було в офіційних документах. Не було ні війни, не посухи. А була тільки воля одних людей проти інших. І ніхто не знав скільки безневинних людей зійшло у могилу.
І лише після набуття Україною незалежності про цю трагедію заговорили вголос. Верховна Рада визнала Голодомор цих років геноцидом проти українського народу. І щороку в листопаді відзначається День пам’яті жертв голодомору, тому що великий голод 1932- 1933 років в Україні забрав життя від 7 до 10 мільйонів невинних людей.
І тому коли ніч гаситиме день – ми засвітимо свічки у кожній оселі. Цілу ніч вони горітимуть, зігріваючи зорі і небо й душі тих, кого в 32, 33 - му не відспівували, не оплакали, не провели. Всеукраїнська акція «Засвітимо свічки» - це наша пам’ять про ці жахливі події. Пам’ятаймо, щоб не повторилося.
До Дня пам’яті жертв голодомору в Оріхівській публічній бібліотеці, Оріхівській бібліотеці – філії для дітей та в Новоданилівській сільській бібліотеці - філії підготовлені книжкові виставки – реквієм «Тінь голодної смерті», «Голодомор. Розірване коло життя», та «Скорботна свічка пам’яті святої», де представлені книги про голодомор, фотоматеріали, свідчення очевидців нашого краю, матеріали з періодичних видань. Запрошуємо ознайомитися з ними.
Чекаємо на вас в бібліотеці.

 П'ятниця, 27 Листопада 2020 09:24 | Переглядів: 207 | Поділитися

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

 

 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання