Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Добра новина: мешканка м. Оріхів зі складним дитинством отримає компенсацію на придбання житла

Цьогоріч грошову компенсацію на придбання житла отримає і мешканка м. Оріхів, яка перебувала на квартирному обліку з числа осіб – дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вітайте, це Іванова Карина! Перша ластівка Оріхівської громади зі складним дитинством отримує майнову запоруку свого подальшого щасливого життя.
Як відомо, відсутність житла це одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Відповідно до Порядку надання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 в редакції постанови КМУ від 01.06.2020 № 515 розподіл коштів державної субвенції та затвердження Загального регіонального списку дітей відбувався регіональною комісією Запорізької облдержадміністрації.
Сьогодні молода дівчина ознайомлена з Порядком та умовами надання грошової компенсації. Скористатися цією компенсацією можливо лише для придбання житла протягом одного року з дня зарахування коштів на її спеціальний рахунок. Бажаємо Карині затишку та тепла в новій, власній оселі!
Сподіваємось, що в подальшому кількість щасливих отримувачів житла чи грошової компенсації на придбання житла в Оріхівській громаді буде зростати!

За інформацією Служби у справах дітей

 Вівторок, 15 Вересня 2020 09:57 | Переглядів: 387 | Поділитися

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання