Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбувся семінар на тему «Спадкування земельної ділянки», «Укладення договору дарування та купівлі-продажу земельної ділянки»

30 липня поточного року у великій залі адмінбудинку Запорізьким місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги проведено семінар з мешканцями об’єднаних територіальних громад Оріхівського району на тему «Спадкування земельної ділянки», «Укладення договору дарування та купівлі-продажу земельної ділянки». Від Оріхівської міської ради в роботі семінару взяли участь заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Салогуб О.В. та Трифанова О.М., спеціалісти відділу земельних відносин, охорони навколишнього середовища та комунальної власності, старости старостинських округів та інші зацікавлені особи.
Роботу семінару відкрила директор Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бородіна Ольга Йосипівна. Кандидат наук, викладач кафедри цивільного права Запорізького національного університету та член ГО «Правова скеля» Луц Дмитро Миколайович проінформував присутніх із основними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (законопроєкт № 2178-10). Законом з 1 липня 2021 року вводиться ринок землі в України. Доповідач доніс інформацію про суб’єктів купівлі-продажу землі, кількість землі, яку можна буде купити, порядок купівлі-продажу та інше.
Голова ЮК «Майстро і Беженар», адвокат, депутат Запорізької обласної ради Майстро Дмитрро Миколайович продовжив тему купівлі-продажу землі, а також проінформував про порядок відшкодування збитків власникам землі, заподіяних внаслідок несплати орендної плати користувачами земельними ділянками.
Доповідачі відповіли на численні запитання присутніх, яких цікавив порядок оформлення земельних ділянок, відчудження земельних ділянок, на яких розташовані зруйновані будівлі без власників та інше.

За інформацією відділу земельних відносин,
охорони навколишнього середовища та комунальної власності
виконавчого комітету Оріхівської міської радиП'ятниця, 31 Липня 2020 10:05 | Переглядів: 59

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання