Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Щодо тимчасового припинення газопостачання


30.07.2020 відбулась нарада по питанню проведення робіт з технічного ремонту системи газопостачання Токмацьким відділенням АТ «Запоріжгаз» з 03.08.2020 за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Салогуба О.В., керівництва Оріхівської районної державної адміністрації в особі першого заступника голови Мандрич С.М., начальника Оріхівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» Рогака В.О., начальника Токмацького відділення АТ «Запоріжгаз» Жуліди О.В., та менеджера з адміністративної діяльності Токмацького відділення АТ «Запоріжгаз» Кари О.Л.
Основне питання наради - відтермінування початку проведення робіт з технічного ремонту системи газопостачання в зв’язку з реконструкцією ПС «Оріхів-35/10», що може вплинути на зниження надійності і якості електричного постачання споживачам.
В результаті домовленості, з метою уникнення збільшення навантаження на електромережу, початок проведення вищевказаних робіт (тимчасове припинення газопостачання розподільчих газопроводів приватних будинків та багатоповерхового сектору) перенесено на 04.08.2020.
Звертаємо увагу, що роботи по реконструкції ПС «Оріхів-35/10» триватимуть до 05.08.2020, що може спричинити пошкодження та відключення обладнання РЕМ. Працівники Оріхівського РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго», в свою чергу, намагатимуться виконати відповідні роботи в найкоротший термін (працюватимуть у дві зміни та вихідні дні) для унеможливлення виникнення аварійних ситуацій.

За інформацією відділу розвитку інфраструктури,
інвестицій, містобудування та архітектуриЧетвер, 30 Липня 2020 20:20 | Переглядів: 376

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання