Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

В її роках і музика, і діти…

5 червня свій ювілейний День народження відзначає творчий та успішний керівник Нестерянської дитячої музичної школи Зязєва Людмила Іванівна. Сьогодні хочеться сказати безліч хороших слів в адресу цієї чудової людини та розповісти про її цікавий життєвий шлях педагога та директора.
Людмила Іванівна має повну вищу освіту за спеціальністю викладач, диригент оркестру народних інструментів. Стаж безпосередньої педагогічної роботи 49 років, на посаді директора школи 36 років.
Про досягнення колективу та учнів Нкстерянської дитячої музичної школи знають далеко за межами Запорізької області. Талановиті вихованці освітнього закладу дарують глядачам концертні програми високого виконавського рівня, з різноманітним репертуаром та всією багатогранністю музики. Високі здобутки школи завдячують її керівнику – Людмилі Іванівні, яка гідно крокує на вершину успіху та веде за собою педагогічний і учнівський колективи.
Вона досконало володіє методикою виконання предметів художньо-естетичного циклу та музичним інструментом. Людмила Іванівна неординарна особистість, завжди сумлінно і творчо ставиться до роботи, організатор багатьох конкурсів, заходів, концертів в Оріхівській громаді. Вміє зацікавити дітей, залучити їх до навчання в музичній школі та творчої діяльності. Користується повагою колег, мешканців села та учнів школи.
За період роботи в селі Нестерянка Людмилою Іванівною створені: дитячий ансамбль ложкарів, ансамблі домристів «Акварелі» та «Кобзарята», ансамбль ударних інструментів «Веселі жабенята», які були учасниками і переможцями багатьох обласних та міжнародних конкурсів.
Людмила Іванівна, як домристка (домра, баян та у складі народного оркестру народних інструментів Центру культури і дозвілля) – неодноразова переможниця обласних конкурсів серед викладачів музичних шкіл, учасниця культурно-мистецьких заходів, концертів.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм неодноразово нагороджувалась грошовими преміями, відзначалась грамотами, подяками різних рівнів.
Від щирого серця вітаємо Людмилу Іванівну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги! Нехай усі задуми будуть успішними, плани здійсненними, а її енергія, високий професіоналізм та організаторський талант завжди будуть реалізовані. Хай супроводжує повага учнів, про яких вона так піклується, супутниками будуть – визнання, успіх, повага друзів та любов близьких.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиП'ятниця, 05 Червня 2020 09:31 | Переглядів: 216

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання