Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Відвідування виставки співробітниками та студентами коледжу

«Відкрити в кожній людині творця,
поставити її на шлях самобутньої творчої,
інтелектуально повнокровної праці –
це завдання стає нині першочерговим
у практичній роботі»
В. Сухомлинський 


Студенти та співробітники Відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехногічного університету імені Дмитра Моторного» 12 і 13 лютого 2020 року відвідали спеціалізовану виставку АГРОТЕХСЕРВІС-2020 в м. Запоріжжі.
До Запоріжжя завітали компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн світу: Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів на виставці переважно були компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.
Широка тематична розгалуженість виставки дозволяє максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції. Зокрема, серед учасників Запорізького регіону є компанії найрізноманітнішого профілю. У їх числі – компанія «Астра» - агробудівельний альянс, Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь» – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Капіталпромресурс» - виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією, «Аддінол» - високоякісні мастильні матеріали, «Чистий продукт» - виробник агропродукції та професійний консультант, «Органіка України» - електронна зернова біржа, «Агродар Буд» - будівництво зерносховищ, ангарів під техніку, силосів, «Насіння Запоріжжя», «Сади України» - насіння та засоби захисту рослин, «Селекта», а також багато інших.
Вперше на виставці побували в Запоріжжі ТОВ «Байєр» - професійні рішення у боротьбі зі шкідниками, TUMOSAN – агротехніка з Туреччини, ТОВ « Завод Мороза» і ТОВ «Оріхівсільмаш» – Оріхівські виробники сільгосптехніки та обладнання, ТОВ «ТД ИРБИС» - Харківська компанія з продажу запчастин, «Українські мінеральні добрива», ТОВ «АК ГРОСДОРФ» - виробники міндобрив з Кривого Рогу та Черкас.
Комплекс робіт для використання альтернативної енергетики, енергозбереження аграріям пропонували компанії «Теплостар», «Зелена система», «Термотехнології».
Студенти групи 21м, 22м спеціальності «Агроінженерія» під керівництвом керівника практики Борщова В.В., класних керівників Галутви В.М., Телегуза С.М., майстрів виробничого навчання Макаренка С.М., Галчанського В.В., викладачів спецдисциплін Душила М.А., Вечері В.О., Колеснік А.П., Дем’яненка В.Є., завідувача відділення Галутви Ю.В. і завідувача навчально-методичної лабораторії практичного навчання Прищенка К.В. детально ознайомились з виставковими зразками техніки, обладнання, матеріалами, які представлені на виставці.
Спілкування між учасниками виставки та студентами і співробітниками коледжу наближають навчальний процес з реальним виробництвом, що впливає на підвищення якості навчання, а також мотивує студентів до кращого сприйняття навчального процесу.
Всього за два дні відвідали спеціалізовану виставку АГРОТЕХСЕРВІС-2020 в м.Запоріжжі 46 студентів 2 курсу спеціальності «Агроінженерія» і 11 співробітників Відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехногічного університету імені Дмитра Моторного».

Завідувач навчально-методичної лабораторії
практичного навчання Прищенко К.В.П'ятниця, 14 Лютого 2020 08:45 | Переглядів: 208

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання