Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Назустріч людям

Роблячи своє життя розумним та осмисленим, підпорядковуючи його меті, заповнюючи його самовідданою працею на благо громади, присвячуючи його іншим людям, людина сама значно збільшує цінність власного життя. Саме тому місцева влада у своїй діяльності приділяє особливу увагу соціально незахищеним верствам населення міста, обдарованій молоді та дітям.
Виконавчий комітет Оріхівської міської ради на протязі 2016 року забезпечив надання матеріальної допомоги та подарунків дітям з багатодітних сімей, які мають чотирьох і більше дітей віком до 10 років, сім’ям, в яких проживають діти-сироти, що залишилися без батьківської опіки, до Дня захисту дітей, Дня знань та Нового року. Завдяки підтримці благодійників маленькі мешканці міста отримали можливість відвідати циркові вистави.
Напередодні новорічних свят міський голова Герасименко С.М. відвідав комунальний заклад «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та привітав солодкими подарунками його вихованців.
За підсумками 2016 року виконавчим комітетом Оріхівської міської ради мешканцям міста було видано 8651 довідок соціально-правого характеру для оформлення соціальних виплат, субсидій, пільг, матеріальної допомоги в органах соціального захисту, комунальних підприємствах, нотаріальних конторах. У 2016 році було зареєстровано 1959 звернень громадян, що вдвічі більше порівняно з минулим роком.
З метою підвищення соціального захисту малозабезпечених верств населення міста Оріхова було затверджено міську Програму «Турбота на 2016-2018 роки», в рамках реалізації заходів якої у 2016 році передбачено загальний обсяг фінансування в сумі 55000 грн. для надання матеріальної допомоги громадянам міста Оріхова, що опинилися в складних життєвих умовах та потребують соціальної підтримки з боку місцевої влади. За 2016 рік було виплачено матеріальної допомоги на суму 53742 грн.
За період 2016 року до виконавчого комітету Оріхівської міської ради надійшло 39 звернень громадян, зокрема 1 – учасник бойових дій під час Другої світової війни, 3 – учасники бойових дій в зоні АТО, 1 – мати загиблого учасника АТО, 6 – матері дітей - інвалідів, 28 – громадяни, які потребують невідкладного лікування в галузях офтальмології, ортопедії, нейрохірургії, онкології, кардіології та неврології.
Міський бюджет на 2017 рік є соціально спрямованим та дозволяє забезпечити фінансування ключових напрямів підтримки особливих категорій населення на відповідному рівні.П'ятниця, 20 Січня 2017 13:52 | Переглядів: 505

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання