Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулось засідання чергової 11-ої сесії Оріхівської міської ради

Сьогодні, 22 грудня, у великій залі адміністративного будинку відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Оріхівської міської ради, на якому було розглянуто 34 питання. З 26 депутатів участь у засіданні взяли 20. Крім депутатів, на засідання сесії були запрошені керівники комунальних підприємств, громадські організації, голови квартальних комітетів та жителі міста. Більшість запрошених були присутні.

Перед початком роботи сесії міський голова Герасименко Сергій Михайлович привітав усіх присутніх з наступаючими святами. Також з привітальними словами від імені депутатського корпусу виступила депутат міськради Ярова Любов Олексіївна.

Головним питанням сесії було рішення про міський бюджет на 2017 рік. Депутати заслухали виступ заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Трифанову Олену Миколаївну про внесення доповнень до міських програм. Метою цих програм є створення сприятливих умов для забезпечення соціально – економічного, культурного розвитку міста. Після розгляду та затвердження цих програм було проголосовано і сам проект рішення про міський бюджет на 2017 рік. Рішення прийнято одноголосно.

Крім того на засіданні сесії розглядались питання про затвердження «Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам міської ради - виробникам житлово-комунальних послуг у випадку невідповідності фактичної вартості послуг тарифам для населення», про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у КДНЗ міста Оріхова на 2017 рік, про звільнення від сплати держмита у 2017 році, з засуджених, які відбувають покарання в Оріхівській виправній колонії УДПС України в Запорізькій обл. №88 та додаткові (земельні) питання. Земельні питання були прийняті у пакетному голосуванні.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись у прикріпленому файлі.Поіменне голосування

Четвер, 22 Грудня 2016 19:27 | Переглядів: 464

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання