Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Сольний концерт Наталії Руденко

В Копанівському сільському клубі-філіалі комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради 20 грудня, напередодні новорічних свят, в теплій залі пройшов сольний концерт учасниці художньої самодіяльності Наталії Руденко.
Ведуча Світлана Бойко почала захід словами про те, що сьогодні – незвичайний захід. Це і не звітний концерт, і не ювілейний вечір, і не присвячений якійсь особливій даті. Сьогодні всі зібралися, щоб відкрити для себе людину, яка живе поруч з нами, яку б, здавалося, добре знаємо, кожен день маємо нагоду спілкуватися з нею.
Але, як з’ясувалося, ще не всі грані її таланту добре відомі. Усі знають, що вона любляча мама, гарна господиня, добра сусідка, дбайлива бабуся. У Наталки є іще талант від Бога – вміння і бажання співати пісні, без яких вона не уявляє свого життя.
Потім ведуча розповіла коротко біографію солістки. Звичайно, більшість пісень виконала винуватиця свята, а допомагали їй інші учасники художньої самодіяльності сільського клубу-філіалу. Співали про кохання, сім’ю, рідну землю,про пісню, без якої немає життя.
В кінці програми Наташа привітала всіх присутніх з наступаючими новорічними святами та, запаливши бенгальські вогні, проспівала пісню «Дед Мороз».
В ході концерту солістці дарували квіти, люди жваво аплодували та дякували, а ведуча побажала їй, щоб на усіх життєвих дорогах Наташу супроводжували заслужені успіхи, незрадлива фортуна, стійкий добробут, невгасима енергія.
Староста села Віктор Жильцов від всіх учасників художньої самодіяльності та від себе особисто подарував великий гарний букет квітів.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиЧетвер, 26 Грудня 2019 11:54 | Переглядів: 125

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання