Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Зразковий аматорський фольклорний колектив «Червона калина» виборов І місце на обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізька спадщина»

30 листопада, з метою збереження, розвитку та пропагування традицій фольклору Запорізького краю, активізації діяльності фольклорних колективів та їх окремих носіїв, виявлення та збереження традицій, які відображають місцевий колорит, використання регіональних зразків фольклору в репертуарі аматорських колективів, підвищення рівня їх виконавської майстерності на базі Палацу культури «Титан» м. Запоріжжя відбувся обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина». Свою майстерність продемонстрували 21 фольклорний колектив Запорізької області.
Оріхівську ОТГ на обласному конкурсі представив зразковий аматорський фольклорний колектив «Червона калина» комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради, керівник Ольга Собко.
Виступи конкурсантів оцінювало високопрофесійне журі на чолі з головою циклової комісії музичної літератури Запорізького музичного училища імені Платона Майбороди Новохатською Тетяною Михайлівною.
Особлива увага журі приділялася автентичності, самобутності творчих колективів, сценічному костюму, новизні маловідомого фольклорного репертуару.
І так в номінації «Краще виконання місцевого пісенного фольклору у сучасній обробці» - до 17 років включно, наш фольклорний колектив «Червона калина» виборов І місце. За що учасники колективу були нагороджені дипломом конкурсу та пам’ятним сувеніром.
В цей день на базі Палацу культури «Титан» відбувся обласний практикум для керівників фольклорних колективів Запорізької області за темою «Народна пісня як джерело самобутності та оберіг автентичності української культури», в ньому прийняла участь керівник зразкового аматорського фольклорного колективу «Червона калина» Ольга Собко.
У програмі практикуму: аналіз виконавської майстерності фольклорних колективів за підсумками обласного конкурсу «Запорізька спадщина» та практичні поради: зі сценічної культури при відтворенні автентичного фольклору, виконавської майстерності, збереження народно - пісенних традицій Запорізького краю з досвіду роботи провідних фольклорних колективів області.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиПонеділок, 02 Грудня 2019 15:28 | Переглядів: 293

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання