Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відзначення Дня працівників сільського господарства в клубних закладах громади


15 і 16 листопада у сільських закладах культури Оріхівської об’єднаної територіальної громади проведено урочистості та святкові концерти з нагоди Дня працівників сільського господарства.
15 листопада 2019 року в Новопавлівському сільському клубі – філіалі комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради відбувся святковий концерт присвячений Дню працівників сільського господарства за участі ВІА «BANDBOX» під керівництвом Олексія Сокола.
З вітальним словом свято розпочав староста села Сергій Герус, розповівши про невтомну працю хліборобів, чудові досягнення та вимовив подяку великим працелюбам.
Також на свято завітав депутат Оріхівської міської ради Віктор Хоменко, який привітав всіх селян зі святом, побажав процвітання, сил та наснаги.
До привітань приєднався голова Оріхівської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Грицаєнко В.А. з найщирішими побажаннями.
Аграрії та глядачі були в захваті від знайомих мелодій, які дарував молодіжний гурт. Всі разом підспівували пісні та навіть підтанцьовували.
В цей же день в Новоандріївському сільському будинку культури-філіалі комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради також відбувся святковий концерт до дня працівника сільського господарства.
Прозвучали слова привітань всім, хто пов’язав свою діяльність з роботою в полі, садах, тваринництві й бджільництві, а також вітали спеціалістів сільського господарства, без котрих не можливий розвиток аграрного сектору економіки. З повагою розповідали про працівників, які чесно відпрацювали в сільському господарстві й пішли на заслужений відпочинок, адже вони в ті роки, працювали в колгоспах, радгоспах, забезпечували продуктами харчування населення України.
З вітальними словами земляків привітали староста села Левченко О.Я. та депутат Оріхівської міської ради Касярум В.І.
В Копанівському сільському клубі-філіалі відбулися справжні народні гуляння. Ведуча Валентина Ковалевська разом із дружньою командою учасників художньої самодіяльності впродовж усієї концертної програми прославляла тих, хто вирощує хліб, садить сади, прикрашає землю квітами.
З вітальним словом до присутніх, як годиться, звернувся староста села Віктор Жильцов. Він зазначив, що нашу Україну завжди називали хлібним краєм, бо люди, що жили тут, були великими працелюбами, вміли гарно обробляти землю і ростити на ній хороші врожаї.
Концертна програма була насичена українськими народними піснями у виконанні вокального колективу «Світанок», із сольними номерами виступили Володимир Звєрєв, Наталія Руденко, Олена Овдієнко, Володимир Колот. Порадували виконанням музичних композицій дуети «Дивограй» та «Соловонька», тріо «Ромашки» та квартет «Маків цвіт». Сучасні пісні заспівали діти: Руслана Іванова та Ксенія Давидова, а Данііл Кравченко, як завжди, додав позитивних емоцій глядачам, прочитавши гумореску Павла Глазового «Кумова геніальність». Впродовж усього концерту ілюструвались світлини, які нагадали присутнім ще часи колгоспів, а пізніше краєвиди села Копані та його мешканців.
Під час усього святкування працювала виїзна торгівля, люди ласували різними смаколиками, смажився шашлик, а всі бажаючі мали змогу присісти в імпровізованому кафе, смакуючи свіжою кавою із кава-машини.
Святковий вечір закінчився дискотекою.
В Новоданилівці розпочалося святкування Дня працівників сільського господарства з вітання та теплих слів від старости села Сергія Іващишина та співзасновника ТОВ «Екселен Агро - плюс» Світлани Шиман. Неперевершений концерт працівникам сільського господарства та гостям свята подарував вокального колектив «Любисток», дитячий вокальний «Калинонька, солісти Федір Бондаренко, Аліна Батечко, Крістіна Гетьманська та дует «ДаЛіз».
Низький уклін Вам працівники сільського господарства Оріхівської ОТГ.

За інформацією відділу культури, туризму та охорони культурної спадщиниВівторок, 19 Листопада 2019 11:35 | Переглядів: 291

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання