Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Мирненському сільському будинку культури - 50 років

16 листопада у селі Мирне відбувся урочистий ювілейний концерт з нагоди відзначення 50 - річчя від дня заснування сільського будинку культури-філіалу комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради.
Пів сторіччя тому, у Мирному, де проживають чудові, працьовиті й талановиті люди, відчинив свої двері «храм культури». Він залишається улюбленим місцем дозвілля жителів. За роки функціонування закладу багато чого змінилося, але разом з тим, дещо залишилося незмінним - це любов до української пісні, рідної мови, краю та людей.
Колектив закладу та всі учасники художньої самодіяльності своєю щоденною кропіткою працею бережуть і примножують кращі традиції українського народу.
Культура не стоїть на місці і на сцені загораються нові зірочки: солісти, дуети, вокальні та хореографічні колективи. Самодіяльні артисти будинку культури мають високий рівень сценічної культури, а сценарії відрізняються довершеністю і простотою, чим приваблюють глядача і запрошують до діалогу. На ювілейному концерті ведучі свята згадали всіх, хто у різні роки очолював Будинок культури, працював тут, прикрашав своїми виступами сцену.
Слова вдячності та привітання із ювілеєм прозвучали від старости села Оксани Дернової, директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради Людмили Власенко, які вручили грамоти та подяки від Оріхівської міської ради всім тим, хто був причетний до справи розвитку культури на селі.

За інформацією відділу культури, туризму та охорони культурної спадщиниПонеділок, 18 Листопада 2019 16:56 | Переглядів: 209

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання