Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

45-ти річний ювілей закладу дошкільної освіти «Чебурашка» Оріхівської міської ради

18 жовтня 2019 року заклад дошкільної освіти «Чебурашка» Оріхівської міської ради відсвяткував своє 45-річчя від дня заснування. В закладі функціонує 8 різновікових груп, виховується 145 вихованців Оріхівської об’єднаної територіальної громади.
Директор КЗДО «Чебурашка» Тетяна Миколаївна Авдєєва працює в закладі 43 роки, з них 35 – директором. Це педагог за покликанням. Педагогічний колектив під керівництвом Тетяни Миколаївни знаходиться в пошуку та впровадженні інноваційних ідей. На базі закладу проведено багато семінарів, цікавих заходів для дітей, батьків, громадськості. Цей рік став роком реформування не тільки початкової освіти, а й дошкільної освіти в Оріхівській ОТГ. Саме Тетяні Миколаївні випала найвідповідальніша місія: виконання реорганізації сільських закладів дошкільної освіти.
На святі були присутні міський голова С.М. Герасименко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.М. Трифанова, методист відділу освіти, молоді та спорту ВК ОМР О.К. Кулік, батьківський актив, колектив та вихованці дошкільного закладу.
Вітаючи колектив закладу, вихованців та їхніх батьків зі святом, голова Оріхівської ОТГ С.М. Герасименко подякував працівникам закладу за злагоджену творчу працю, побажав, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм тут весело, цікаво і радісно. З нагоди святкування 45-річчя заснування закладу міський голова презентував подарунковий сертифікат на придбання комп’ютерної техніки.
Директор закладу дошкільної освіти «Чебурашка» Т.М. Авдєєва відзначила подяками та добрими словами працівників садочку, які багато років спрямовують свою діяльність, майстерність на розвиток та підняття престижності дошкільного закладу освіти, а також відмітила, що сьогодні не на словах, а на ділі бачить реальну співпрацю батьків з дитячим закладом.
З ювілеєм заклад освіти привітали також батьки вихованців, надзвичайно приємно, що вони є колишніми вихованцями садочку.
Вихователі та вихованці дитсадка підготували гостям святковий концерт. Діти танцювали, грали в естафети, розповідали вірші про рідний садочок.
На завершення свята гості подякували колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному закладу освіти високих результатів у навчанні та вихованні маленьких українців.

 

 

За інформацією відділу освіти,молоді та спорту
виконавчого комітету
Оріхівської міської ради Запорізької області

 П'ятниця, 18 Жовтня 2019 15:00 | Переглядів: 204

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання