Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Щеплення контингентів підвищеного ризику проти грипу

Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує в епідемічний сезон 2019-2020 років циркуляцію у Північній Півкулі чотирьох штамів грипу: два віруса типу А- «Брізбен і «Канзас», а також два типу В «Колорадо» і «Пхукет». Ці штами вже циркулювали раніше і відомі медичним працівникам. Найбільш загрозливими є віруси грипу типу А, тому що можуть викликати такі тяжкі ускладнення, як енцефаліти, пневмонії, отіти і другі запальні процеси.
Ґрунтуючись на багаторічному досвіді спостереження за грипом, дуже низькому охопленні вакцинацією серед населення в попередні сезони, погіршенні соціально-економічної ситуації в Україні та враховуючи дані ВОЗ щодо штамів вірусів грипу, що ймовірно циркулюватимуть в сезоні 2019 - 2020 років, у новому сезоні не виключена більш висока інтенсивність епідемічного процесу з грипу та ГРВІ. Згідно прогнозу Українського Центру грипу в Україні в наступному сезоні перехворіє від 4,8 до 6,7 млн. осіб. Очікується дві хвилі підйому - у грудні на наприкінці січня - початку лютого з максимальними показниками на 4 тижні 2020 року.
Гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип відносяться до інфекційних захворювань з повітряно-крапельним механізмом передачі збудника. При інфекціях дихальних шляхів найбільш ефективною протидією поширенню грипу та ГРВІ серед населення є профілактичні щеплення населення. До контингентів ризику відносяться особи, які страждають захворюваннями серцево-судинної, дихальної систем, цукровим діабетом та іншими хронічними захворюваннями, вагітні, особи похилого віку після 60 років; працівники підприємств, установ, організацій, а саме вчителі, працівники дошкільних навчальних закладів, медичні працівники, особи із сфери обслуговування населення; діти із 6 місячного віку, учні, та інші. Вакцину проти грипу можна закупити в міській аптеці «Благодать» за попередніми заявками.
При придбанні вакцини дотримуватись температурного режиму її зберігання. Щеплення проводиться в лікувально-профілактичних закладах після огляду сімейного лікаря.
З метою профілактики ГРІ керівникам рекомендовано забезпечити необхідний тепловий режим в дитячих, освітніх закладах, режим провітрювання та проведення поточної дезінфекції.
Забезпечити заходи по своєчасній ізоляції дітей з ознаками ГРВІ; батькам рекомендувати викликати лікаря додому і не займатися самолікуванням; своєчасно лікувати хронічні захворювання.
Збільшити раціон харчування продуктами з підвищеним вмістом на білок (м,ясо, риба, молоко, молочнокислі продукти) та вітаміни – це свіжі овочі, фрукти, соки, які являються природніми активаторами імунної системи. Противірусну дію мають фітонциди, які знаходяться в цибулі, часнику.
Обмежити відвідування місць масового скупчення людей, в першу чергу, дітьми.

За інформвцією відокремленого підроздулу  «ОРІХІВСЬКИЙ МВ ДУ «ЗАПОРІЗЬКОГО ОЛЦ МОЗУСереда, 16 Жовтня 2019 11:05 | Переглядів: 158

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання