Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Прийнято участь у круглому столі з обговорення перспектив впровадження у громадах систем управління якістю послуг

3 жовтня Запорізька торгово-промислова палата спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» запросила представників об’єднаних територіальних громад до участі у круглому столі з обговорення перспектив впровадження у громадах систем управління якістю послуг відповідно до ISO 9001:2015.

Одними з учасників стали і працівники виконавчого комітету Оріхівської міської ради.

Як було зазначено, міжнародний досвід і уніфікація систем управління до європейських практик дозволить підвищити ефективність управління громадою і територією, покращити інвестиційну привабливість ОТГ для вітчизняних та іноземних партнерів, а також спростити доступ до грантових ресурсів, – переконують експерти.

Зокрема, з досвідом роботи з органами місцевого самоврядування присутніх ознайомив сертифікований консультант з управління Євген Годнєв.

Віце-президент «Всеукраїнської асоціації консультантів з управління» Ельвіра Файзулліна наголосила, що драйвером у процесі розвитку послуг органів місцевого самоврядування в ОТГ повинно стати впровадження систем управління якістю.

Голови ОТГ підтримують такий підхід, і вже активно цікавляться європейською практикою.

Результат – отримання європейського фінансування на реконструкцію міста, очищення стоків, інфраструктурні, соціальні проекти.

Запорізька торгово-промислова палата впроваджує і підтримує системи управління якістю на підприємствах Запоріжжя вже понад 15 років. За цей час співробітники ЗТПП набули власного досвіду роботи зі стандартом ISO 9001 і побудували мережу контактів з українськими та зарубіжними експертами. Це дозволило вийти на новий рівень компетенції – розпочати сертифікацію муніципальних Центрів надання адміністративних послуг на відповідність вимогам міжнародних стандартів.

Новий проєкт, що стартував у серпні, допоможе покращити ефективність послуг і забезпечити сталу роботу ЦНАПів. Його Запорізька ТПП реалізує у партнерстві з органом із сертифікації «Глобал Сертифік» (м. Київ») та ТОВ «Центр розвитку якості» (м. Київ), які брали участь у подібних ініціативах в інших регіонах України.

 

За інформацією відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 
Четвер, 10 Жовтня 2019 07:58 | Переглядів: 161

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання