Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Добровольці пожежної команди отримали посвідчення

Оріхівська громада стала однією з 30 громад - переможців у проєкті «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах» за підтримки U-LEAD з Європою та Асоціації добровільних пожежних команд республіки Польща.
В рамках вищевказаного проєкту заступник міського голови Олександр Салогуб та начальник добровільної-пожежної команди Сергій Токар відвідали з навчальним візитом республіку Польщу, де перейняли досвід роботи для подальшого його впровадження в громаді.
Рішенням Оріхівської міської ради від 02.05.2019 № 86 створено пожежну команду як пожежно - рятувальний підрозділ добровільної пожежної охорони Оріхівської міської ради, з числа жителів Мирненського, Нестерянського та Копанівського старостинських округів, призначено начальника пожежної команди та відібрано 12 добровольців.
Від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області для забезпечення безперебійного функціонування добровільної – пожежної команди, було отримано пожежно-рятувальну машину, яка зберігається у спеціально-обладнаному депо за адресою с. Мирне, вул. Фермерська, 1, та потребує дооснащення. Завдяки даній техніці добровольці матимуть змогу оперативніше реагувати на будь-які надзвичайні ситуації та швидше виїздити на їх ліквідацію.
Крім того, в рамках проєкту отримана менторська допомога з розробки планів безпеки та експертна підтримка від Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща для запуску роботи добровільної пожежної команди.
У п’ятницю, 04 жовтня 2019 року, начальник 20-ої Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області С. Черепаха вручив добровольцям, які пройшли відповідне навчання, опанували методи і способи гасіння пожеж, посвідчення про проходження спеціальної підготовки.

За інформацією відділу розвитку інфраструктури,
інвестицій, містобудування та архітектури
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Вівторок, 08 Жовтня 2019 09:26 | Переглядів: 241

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання