Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулись урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

7 жовтня на базі комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оріхівської міської ради відбулися урочисті проводи молоді Оріхівщини до лав Збройних Сил України.
7 юнаків із об’єднаної територіальної громади Оріхівської міської ради з гідністю та честю відправились виконувати свій священний обов’язок перед державою.
З вітальним словом до призовників звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Салогуб. В своїй промові він наголосив, що служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. На згадку про зустріч хлопцям було вручено пам’ятні подарунки від Оріхівської міської ради.
Після промови та привітань Олександр Салогуб запросив на сцену присутніх голів прилеглих територіальних громад, які також побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.
З щирими побажаннями гідно нести службу до хлопців звернулася перший заступник голови Оріхівської районної державної адміністрації, голова призовної комісії Світлана Мандрич.
В залі були присутні почесні гості, наші земляки які в різні часи нашої країни захищали її від ворога і захищають сьогодні, з вітальним словом виступив голова районної організації воїнів – інтернаціоналістів Станіслав Лиско.
Також призовникам був цікавий виступ учасника бойових дій Владислава Таміліна, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.
Із напутніми словами до юнаків звернувся військовий комісар підполковник Юрій Сергієнко, побажавши легкої та щасливої служби. Благословення на службу хлопці отримали від настоятеля Свято – Покровського храму української православної церкви протоієрея отця Анатолія та настоятеля релігійної громади при Свято – Володимирівському храмі Української Православної церкви Київського патріархату отця Степана.
Від імені батьків благословила юнаків на добру службу мати призовника Вікторія Каширіна.
Від призовників виступив Владислав Каширін.
На честь юнаків та присутніх в залі гостей звучали музичні вітання від талановитих виконавців. В залі панувала по сімейному затишна та тепла атмосфера.

За інформацією відділу культури, туризму та
охорони культурної спадщини виконавчого
комітету Оріхівської міської радиПонеділок, 07 Жовтня 2019 16:20 | Переглядів: 359

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання