Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Продовольчі ярмарки з липня по вересень 2019 в м. Оріхів

Літо – найкраща пора року: сонячні, теплі дні, свіжі овочі та фрукти, канікули та відпустки, відпочинок на морі чи на природі. Однак саме в цю пору відбувається значне зростання захворюваності на кишкові інфекції.
З метою профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про захист прав споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про безпечність та якість харчових продуктів», постанов Кабінету Міністрів України 15.06.2006 № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», «Про затвердження Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі», інших нормативно-правових актів, які регулюють торговельну діяльність, виконком Оріхівської міської ради повідомляє наступне.
Впродовж липня – вересня 2019 року проведення сільськогосподарських ярмарків в м. Оріхів буде здійснюватися виключно за адресою: вул. Івана Мазепи – торгівельний майданчик Центрального ринку, що передбачено рішенням виконавчого комітету Оріхівської міської ради «Про визначення місця для проведення ярмарку на території м. Оріхова» від 19.04.2018 № 354 з обов’язковим виконанням учасниками ярмарку п. 3 - в літній період реалізація швидкопсувних продуктів тваринного і рослинного походження (м'ясо і м'ясопродукти, риба і рибопродукти, птиця, ікра, сири, яйця, харчові жири, м'ясні та рибні напівфабрикати і готові вироби, молоко, молочнокислі продукти, кулінарні вироби) здійснюється з автономних холодильних камер або іншого обладнання, яке забезпечує виконання вимог підприємства-виробника до умов їх транспортування, зберігання та продажу. .
В разі прийняття рішення щодо проведення святкових ярмарків в центрі міста Оріхів на площі Покровській інформацію буде обов’язково доведено до споживачів та учасників ярмарку.
Дякуємо за порозуміння! Будьте завжди здорові!

 

 

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиВівторок, 11 Червня 2019 11:19 | Переглядів: 418

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання