Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Стартував Громадський бюджет Оріхівської ОТГ

У четвер, 27 вересня, у ході засідання сесії Оріхівської міської ради депутати затвердили Положення про громадський бюджет (бюджет участі, партиципарний бюджет) та Програму реалізації громадського бюджету (бюджету участі, партиципарного бюджету). Рішення від 27.09.2018 № 3 «Про затвердження Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі, партиципарного бюжету) Оріхівської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2023 роки» прийнято з метою забезпечення прав членів територіальної громади на участь у самоврядуванні, керуючись ст. 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Тож на території Оріхівської ОТГ почав діяти проект «Громадський бюджет», який надасть можливість кожному мешканцю перетворити свою громаду в ОТГ мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані Оріхівською міською радою починаючи з наступного 2019 року.
Громадський бюджет – це частина бюджету Оріхівської об’єднаної територіальної громади, обсяг коштів якого визначається виходячи з бюджетних можливостей, та спрямовується на фінансування заходів, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених у проектні пропозиції, що стали переможцями конкурсу. Сьогодні у багатьох громадян є безліч чудових ідей, реалізація яких принесе користь і задоволення всій громаді міста Оріхова та сіл міської ради: Копані, Мирне, Нестерянка, Новоандріївка, Новопавлівка, Новоданилівка та Щербаки.

Пропозиції та проекти приймаються у 2018 році - до 29.10.2018 року, у подальшому – щороку, починаючи з 1 березня протягом 45 календарних днів за адресою: 70500, Запорізька область, м. Оріхів, вул. Шевченка, буд. 11, Оріхівська міська рада.

Довідки за телефоном: (06141) 4-35-95, 4-35-59.

Долучайтеся до участі в Громадському бюджеті – адже це створення платформи для спілкування мешканців з владою і між собою, яка дасть можливість дбати більше про розвиток своєї вулиці, мікрорайону, міста, громади, знаходити порозуміння, брати відповідальність за якість свого життя.

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиСереда, 03 Жовтня 2018 09:16 | Переглядів: 456

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання