Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Проведено конкурс на визначення опорного закладу в Оріхівській міській ОТГ

25 вересня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу загальної середньої освіти в Оріхівській міській ОТГ.
У роботі комісії взяли участь: працівники відділу освіти, міської ради, депутати міської ради. Головою конкурсної комісії було вибрано начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Т. Прищенко, заступником – секретаря міської ради А. Лепетченко, секретарем – В. Жильцову.
Відділ освіти, молоді та спорту ВК Оріхівської міської ради провів відповідну роботу щодо ознайомлення адміністрацій та колективів закладів загальної середньої освіти Оріхівської міської ОТГ з умовами конкурсу з визначення опорного закладу освіти.
Основним завданням, яке поставив перед собою відділ освіти, молоді та спорту ВК Оріхівської міської ради при проведенні конкурсу – це створення та забезпечення умов для отримання якісної освіти учнів Оріхівської ОТГ.
Згідно умов учасники конкурсу повинні були подати заяви з документами, які містять перспективний план розвитку закладу освіти та опис інвестиційних потреб.
На конкурс була подана одна заява та документи комунального закладу «Оріхівська гімназія №1 «Сузір'я» Оріхівської міської ради. Документи було подано у визначені Умовами терміни. Від інших закладів освіти заяв не поступало, тому у конкурсі брав участь тільки КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір'я».
В.о. директора гімназії №1 «Сузір'я» Наталія Кудіна презентувала роботу гімназії та перспективний план розвитку опорного закладу.
У голосуванні по визначенню опорного закладу взяли участь 10 членів конкурсної комісії, з них 8 членів комісії проголосували –за, 1- проти, 1 – утримався.
Тому комісія винесла таке рішення:
1. Визнати КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір'я» переможцем у конкурсі з визначення опорного закладу.
2. Винести на сесію Оріхівської міської ради питання про затвердження рішення комісії про визначення опорного закладу загальної середньої освіти в Оріхівській ОТГ.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Матеріали конкурсу

Вівторок, 02 Жовтня 2018 09:53 | Переглядів: 1007

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання