Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

В Оріхівському центральному будинку культури відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.
Тож цього дня в Оріхівському центральному будинку культури відбувся святковий вогник з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
У щедро наповнений теплом осінній день друзі-ветерани, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях зібралися в чудовому товаристві на свято праці, свято долі, свято життя.
Для кожного ветерана в цей день звучали найкращі слова вітань, пісні та побажання. Аматори сцени подарували святковий концерт, а пісні та гумор були найкращим вітанням поважним глядачам.
З привітальними словами до присутніх звернулися: міський голова Сергій Герасименко, голова районної організації ветеранів України Іван Ревуцький, голова районної державної адміністрації Максим Проценко, голова районної ради Карина Дудніченко, заступник начальника управління соціального захисту населення Оріхівської районної державної адміністрації Тетяна Литвин та головний лікар Оріхівської ЦРЛ Наталя Бєлова.
Також теплі слова вітань та вдячності на адресу ветеранів прозвучали від голів ОТГ Оріхівщини: Володимира Сідуна, Миколи Свириденка та Юрія Карепетяна.
Цей день є нагадуваням про те, що кожна людина, кожен громадянин повин пам’ятати свою історію, вшановувати і надавати підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги та уваги. Ці люди – джерело невичерпної мудрості та життєвого досвіду. Вони є взірцевим прикладом для підростаючого покоління.

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської радиВівторок, 02 Жовтня 2018 09:32 | Переглядів: 332

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання