Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Святкові заходи в день Віри, Надії, Любові

29 вересня в день мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії свій тридцятирічний ювілей відзначив Нестерянський сільський будинок культури - філіал, директором якого є Онищенко Наталя Миколаївна. Саме із її виступу та пісні подарованої глядачам і розпочалося святкування.
Ось уже більше ніж три десятки років він є справжнім центром дозвілля для жителів села. Завдяки подвижницькій праці працівників культури та активній життєвій позиції жителів села будинок культури став місцем відпочинку, зустрічей, перших побачень, місцем, де жителі села спільно зустрічають свята і відзначають ювілейні дати. Багато жителів села ще підлітками приходили в ці гостинні стіни, а сьогодні ведуть сюди своїх дітей. На святковому вечорі зібралися справжні друзі і помічники працівників. Багато добрих слів і побажань було сказано зі сцени. Тепло і сердечно привітав культпрацівників заступник міського голови Оріхівської міської ради М.Д. Вінніченко. За високий рівень культурного обслуговування сільського населення, розвиток аматорського мистецтва вручив грамоту від міського голови С.М. Герасименка та солодощі. Особливі слова подяки та пам’ятний подарунок адресувала колективу будинку культури, в.о. директора КЗ «Оріхівський ЦБК» Л.О. Власенко.
В залі панувала святкова тепла атмосфера, спогади про відкриття сільського будинку культури, про перші колективи аматорського мистецтва, які на тай час брали участь не тільки в районних а й в обласних, республіканських заходах.
Ведуча вміло доторкнулась чи не до кожного серця, хто був присутній на заході. Багато пісень, вітань, музики подарував золотий осінній день. А справжнім подарунком для всіх присутніх на святі стало виконання гімну народного колективу «Калинонька» у виконанні двох народних колективів ветеранів та діючого під музикальний супровід Олександра Міхєєнка. Хочеться побажати всім аматорам народного мистецтва творчих успіхів, злетів та в мирі і радості зустріти і ще й золотий ювілей.
Цього ж дня в День іменин Людмили в Мирненському сільському будинку культури – філіалі відбувся перегляд творчого звіту вокального ансамблю «Журавка» на підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив» та 50 – річчя творчої діяльності керівника колективу Людмили Островершенко. Захід пройшов під назвою «Іменини у Людмили».
В якості почесних гостей були присутні заступник міського голови Оріхівської міської ради М.Д. Вінніченко та в.о. директора КЗ «Оріхівський ЦБК» Л.О. Власенко. Починаючи з 2006 року, дати свого народження, й до сьогодні ансамбль «Журавка» міцно займає власну творчу нішу, має велику кількість прихильників і є яскравим представником естрадного вокального жанру. Завдячуючи зусиллям свого талановитого керівника колектив систематично бере участь у різноманітних заходах району та області, проводить активну концертну діяльність, являється дипломантом багатьох фестивалів народної та естрадної творчості, є шанованим творчим колективом у своєму рідному регіоні. Зважаючи на високу художню майстерність, професійне володіння виконавською технікою, безперервне оновлення репертуарного листа, у 2008 році ансамблю «Журавка» присвоїли почесне звання «народного», чергове підтвердження якого стало нагодою для проведення вересневого свята щирої музики та справжньою радістю поціновувачам красивого мистецтва.
У програмі концерту пролунали ліричні та танцювальні композиції, кращі зразки українського пісенного спадку, народні фольклорні твори, шлягери минулих років та треки сучасних естрадних композиторів, перлини світової вокальної творчості. Красивий зворушливий подарунок не тільки господиням творчого вечора, але й усім присутнім у залі зробили юні дівчатка – учасниці підготовчої групи народного вокального колективу «Журавка».
Усі концертні номери цілковито справедливо заслужили високі оцінки та щирі оплески глядачів, які мали змогу насолодитися високохудожнім мистецьким дійством і отримали виключно добрі враження від зустрічі з прекрасним світом музики.
Народний ансамбль «Журавка» та керівник колективу відзначені грамотою від міського голови С.М. Герасименка, солодощами та подарунками. Популяризація української пісні серед різних вікових категорій громадян – це мета творчої діяльності народного вокального ансамблю «Журавка».

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету
Оріхівської міської ради

 Понеділок, 01 Жовтня 2018 16:57 | Переглядів: 370

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання