Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбувся семінар до Всеукраїнського Дня бібліотек на тему «Бібліотека для дітей – майданчик інтелектуального розвитку і організації культурного дозвілля»

27 вересня 2018 року в комунальному закладі «Оріхівська центральна публічна бібліотека» Оріхівської міської ради відбувся семінар до Всеукраїнського Дня бібліотек на тему «Бібліотека для дітей – майданчик інтелектуального розвитку і організації культурного дозвілля» в якому взяли участь працівники публічних бібліотек Оріхівської міської ОТГ.
На семінар з привітанням з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек завітав міський голова Герасименко Сергій Михайлович, який зазначив, що професія бібліотекаря не є легкою і у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Від праці бібліотекарів залежить інтелектуальне майбутнє нашої громади, а в решті решті і її успішний розвиток. Очільник громади побажав бібліотекарям нових трудових звершень, успіхів у їх почесній справі, невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я, щасливої долі, родинного тепла і вручив Подяку виконавчого комітету Оріхівської міської ради за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок кожного працівника бібліотек у розвиток культури на території Оріхівської громади.
З найкращими словами привітання до бібліотекарів звернулася начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Качур Олена Дмитріївна, яка окреслила перспективи роботи бібліотек на 2019 рік та побажала міцного здоров'я, сімейного благополуччя, родинного затишку, а також вдосконалення професійних якостей та вдумливих, допитливих, розумних, талановитих і добрих серцем читачів.
На семінарі розглядалися питання щодо комфортності обслуговування користувачів, як головного показника роботи дитячої бібліотеки, обговорювалися компоненти спілкування бібліотекаря і читача а також були проведені літературний подіум (презентація нових видань для дітей) та майстер-клас по бібліо-кросу «Сім’ю єднає мудрість книг».

За інформацією відділу культури,
туризму та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету
Оріхівської міської радиЧетвер, 27 Вересня 2018 16:52 | Переглядів: 504

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання