Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулося засідання виконавчого комітету

25 вересня в кабінеті міського голови відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто 14 питань порядку денного, а також питання, прийняті між засіданнями виконавчого комітету протягом серпня-вересня 2018 року.
Членами виконавчого комітету схвалено проекти рішень «Про внесення змін і доповнень до рішення ради від 21.11.2017 року № 19 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2108 рік», «Про внесення змін і доповнень до Програми утримання та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до Програми утримання та розвитку дорожньо-транспортного господарства Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки», які будуть розглянуті депутатами міської ради під час проведення сесії міської ради 27.09.2018.
Також, у зв’язку зі змінами замовника будівництва було перезатверджено проектно-кошторисну документацію по об’єктам будівництва «Капітальний ремонт водопроводу від пологового будинку до вул.. Гетьмана Сагайдачного в м. Оріхів» та «Капітальний ремонт водопроводу ДУ 150 по вул. Героїв Крут від вулиці Водопровідної до вулиці Покровської у м. Оріхів».
Крім того, розглянуто заяви громадян щодо уточнення поштових адрес та прийнято відповідні рішення, погоджено графіки роботи об’єктам торгівлі, надано дозволи на підключення до міської водо мережі та інші питання, які стосувалися захисту житлових та майнових прав громадян міста.
На засіданні виконавчого комітету обговорили ситуацію, що склалася з несанкціонованою вирубкою зелених насаджень та підпалами сухостою на території громади. Причин цьому декілька: люди здійснюють самовільну вирубку дерев, використовуючи безкоштовну сировину для опалення свого житла, випалюють стерню на полях, і у пожежах вигорають не тільки залишки сільськогосподарської діяльності, а і все навкруги, а деякі перетворили вирубку полезахисних насаджень на успішний бізнес.
За результати обговорення питання міським головою надано доручення відповідальним заступникам міського голови опрацювати питання проведення заходів, направлених на збереження та захист природного ландшафту території громади, притягнення до відповідальності за його знищення, пошкодження або підпал зелених насаджень та інших об'єктів. А також підготувати звернення до представників бізнесу, сільгоспвиробників та населення громади про необхідність додержання режиму використання полезахисних лісових смуг та недопущення стихійної несанкціонованої вирубки та пошкодження зелених насаджень на території громади.

 Вівторок, 25 Вересня 2018 17:08 | Переглядів: 451

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання