Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Оріхівці відзначили День міста

22 вересня жителі міста відсвяткували 243-ю річницю від дня заснування та 75-ю річницю з дня визволення міста Оріхова від нацистських загарбників.
Цього дня низку святкових заходів було розпочато незабутнім для містян дійством, а саме, на набережній річки Конка працював аероліфт, де бажаючі могли піднятися високо в небо на великій повітряній кулі і побачити краєвиди свого рідного міста згори.
Для самих найменших жителів міста працівниками центрального будинку культури та будинку дитячої творчості на площі Покровській було організовано ігрову розважальну програму. Діти приймали активну участь у різноманітних конкурсах, розвагах та іграх. До самого пізнього вечора для них працювали різноманітні атракціони, а також ігрові зони, які організували для нас відділ культури Чернігівського ОТГ, та де дітям наносили аква-грим, заплітали оригінальні коси, моделювали іграшки з повітряних кульок.
Під час урочистої частини жителів та гостей міста привітав міський голова С. Герасименко, який побажав мешканцям Оріхова міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі, мирного неба та Божого благословення, та вручив кращих працівникам установ, підприємств та організацій міста Подяки виконавчого комітету міської ради.
Від імені обласної ради та особисто від себе міського голову та жителів міста привітав перший заступник голови облради Є. Семенков, який вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню завідувачу хірургічним відділенням районної лікарні І. Бєлкіну, а також Подяки Запорізької обласної ради колишньому керуючому справами виконавчого комітету міської ради Л. Омельчак, засновнику ТОВ «Оріхівсільмаш» А. Купріянову та директору ТОВ «СГ МП АГРО» М. Хижняку.
Також городян вітали голова районної ради К. Дудніченко, голова райдержадміністрації М. Проценко.
Цього дня з робочим візитом на території м. Оріхів перебував НДУ В. Бандуров, який привітав оріхівців зі святом, вручив подяки лікарю районної лікарні Л.Стояк, голові ради ветеранів І. Ревуцькому та начальнику відділу культури О. Качур, а також подарував жителям міста концерт улюбленого співака декількох поколінь українців, народного артиста України Павла Зіброва.
Святкову програму продовжив ВІА «Маки», яких виконавчий комітет міської ради запросив з м. Дніпра. Майже три години професійні музиканти виконували різні хіти, які звучали в оригінальній інтерпретації гурту та заряджали всіх характерним драйвом та енергетикою.
Справжньою кульмінацією святкового заходу став святковий феєрверк, який надав жителям міста у подарунок приватний підприємець В. Дєнісов.
Цього ж дня, під час святкування проводилося анкетування серед жителів міста Оріхів, записувались інтерв’ю щодо того, якою вони бачать площу Покровську та які заходи з благоустрою пропонують запровадити.

 

За інформацією загального відділу з питань організації роботи,
звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету

 Понеділок, 24 Вересня 2018 14:26 | Переглядів: 1284

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання