Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Ярмарок педагогічних ідей

Стало традицією для освітян перед початком кожного навчального року збиратися разом на колегію або конференцію, на яких разом аналізувати досягнення минулого року та складати плани на новий навчальний рік.
Цього року традиційну зустріч педагогів вирішено провести у новій формі – у формі Ярмарку педагогічних ідей.
Педагоги Оріхівської міської ОТГ з ентузіазмом сприйняли ідею участі у педагогічному ЯРМАРКУ. Кожна школа, кожен дитячий садочок, позашкільний заклад «Оріхівський БДТ» представили свої інновації, родзинки своєї педагогічної творчості на ярмарку педагогічних досягнень, який відбувся у фойє Будинку культури 29 серпня цього року.
Ярмарок пройшов по-справжньому цікаво – адже освітяни змогли не тільки дізнатися про інноваційні родзинки своїх колег, а й придбати методичну літературу, плакати, які запропонували їм менеджери видавництва «Основа», які за запрошенням відділу освіти, молоді та спорту ВК ОМР також брали участь у цьому ярмарку.
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради утворено 5 січня 2018 року. Саме за цей період роботи звітувала перед присутніми начальник Відділу Прищенко Тетяна Костянтинівна, яка теж підійшла до звіту по-новому: без нудної доповіді, а за допомогою мультимедійної презентації ознайомила присутніх із здобутками та завданнями в галузі освіти міської Оріхівської ОТГ.
А зроблено за цей період справді немало. Найпріоритетнішим завданням, яке ставив і ставить перед собою Відділ – підготовка до впровадження Нової української школи у закладах загальної середньої освіти Оріхівської міської ОТГ, а це включає в себе, перш за все, підготовку учителів перших класів, забезпечення Нового освітнього середовища, забезпечення новими методичними матеріалами кожного першокласника, мультимедійними засобами навчання та інше.
І ми можемо з упевненістю сказати, що із усіма цими завданнями ми справилися, адже всі учителі початкових класів, які навчатимуть учнів класів, пройшли тренінги по підготовці до роботи в Новій українській школі; 14 управлінців також пройшли навчання на тренінгу та отримали сертифікати «Нова українська початкова школа: управлінський аспект», учителі англійської та німецької мов, фізичної культури, мистецтва теж пройшли навчання на тренінгах отримали сертифікати, які дають їм право навчати першокласників Нової української школи.
Лейтмотивом конференції, звертанням начальника Відділу до кожного педагога Оріхівської міської ОТГ стали слова Святослава Вакарчука: «Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни». А агентами змін в освіти є саме ПЕДАГОГИ.

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту ВК ОМР

 П'ятниця, 31 Серпня 2018 13:40 | Переглядів: 742

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання