Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулось засідання 18 сесії міської ради

30 серпня 2018 року під головуванням секретаря ради Лепетченко А.М. відбулось засідання чергової вісімнадцятої сесії Оріхівської міської ради. З 26 обраних депутатів на засіданні сесії були присутні 18.
Перед відкриттям засідання сесії, було оголошено хвилину мовчання за загиблими на сході захисниками країни.
Після процедурних питань обрання секретаріату та затвердження регламенту роботи сесії депутати перейшли до розгляду черги денної.
Депутати заслухали та прийняли рішення щодо внесення змін та доповнення до програм утримання та розвитку житлового фонду утримання та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки, затвердили умови проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу та вартість харчування в комунальних закладах загальної середньої освіти Оріхівської міської ОТГ на 2018 рік та інше.
З 78 питань порядку денного, на пленарному засіданні було заслухано 8.
В ході засідання депутати заслухали інформацію керівників комунальних підприємств «Оріхівський водоканал» та «Житлосервіс» щодо проведеної роботи з абонентами, які мають борг за отримані комунальні послуги.
Також присутні заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді, та спорту міськвиконкому Прищенко Т.К., щодо підготовки до нового навчального року закладів загальної середньої освіти громади. За наданою інформацією всі 12 перших класів шкіл Оріхівської міської ОТГ готові до навчання в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».
Результати поіменного голосування оприлюднені в день голосування на офіційному сайті міської ради в розділі "Рішення міської ради".Четвер, 30 Серпня 2018 17:14 | Переглядів: 532

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання