Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Пішла з життя велика людина

Оріхівська міська рада, її виконавчий комітет та всі мешканці міста Оріхова глибоко сумують з приводу трагічної смерті нашого земляка, Почесного громадянина міста Оріхова Гончара Анатолія Івановича та його дружини Любов Іванівни.
На 84 році життя перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого і висококваліфікованого науковця, мудрого керівника і великого життєлюба. Життєвий шлях Гончара Анатолія Івановича - зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми. Він народився і виріс в Оріхові.
Анатолій Іванович - відомий вчений в галузі океанографії, гідроакустики, геоакустики, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент Національної академії наук України, Лауреат Державної премії Радянського Союзу, а з 1993 року засновник та незмінний директор Науково-технічного центру панорамних акустичних систем Національної академії наук України, заслужений діяч науки і техніки України.
Після закінчення в 1961 році Львівського політехнічного інституту за спеціальністю радіотехніка був направлений в Особливе конструкторське бюро Міністерства суднобудівної промисловості колишнього Радянського Союзу. У 1979 році захистив кандидатську дисертацію за спецтемою в Ленінградському суднобудівному інституті, а в 1988 році - дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.
Під науковим керівництвом та при безпосередній участі Анатолія Івановича Гончара виконано великий цикл фундаментальних теоретичних і масштабних експериментальних досліджень. Він головний конструктор ряду перших радянських панорамних гідролокаторів та гідроакустичних комплексів для гідрографічного забезпечення безпеки мореплавства, океанологічних досліджень Світового океану, розвідки та освоєння його сировинних ресурсів. Автор близько 140 наукових праць в галузі гідро-локації, в тому числі чотирьох перших в Україні монографій.
За свої трудові досягнення Гончар Анатолій Іванович був нагороджений орденами «Честь і слава» ІІІ ступеня; «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ст.; «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ст. (2011); повний кавалер ордена козацького хреста трьох ступенів, багатьма медалями та відзнаками.
За значний фундаментальний внесок в розвиток української науки, роботу з підготовки молодих наукових кадрів, активну участь у культурному та економічному житті міста Оріхова рішенням сесії Оріхівської міської ради 12 грудня 2011 року Гончару Анатолію Івановичу було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Оріхова».
Він завжди був бажаним і почесним гостем всіх культурних заходів з відзначення пам’ятних дат на території міста, щиро ділився своїм великим досвідом управління з керівництвом міської ради.
За свого життя Анатолій Іванович вирізнявся міцним народним характером, творчою ініціативою, здатністю оперативно приймати обґрунтовані рішення.
Усі, хто його знав, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.
У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійних. Світла пам’ять про Гончара Анатолія Івановича назавжди збережеться в наших серцях.Середа, 30 Березня 2016 11:27 | Переглядів: 679

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання