Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Зустріч з питання створення об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків на території м.Оріхів

21 березня 2016 року о 17.00 годині у великій залі адмінбудинку Оріхівської районної державної адміністрації відбулася зустріч мешканців багатоквартирних житлових будинків з головою правління громадської спілки Запорізького ресурсного центру «КРУГ» Карпенко Любов Іллівною та експертом центру практичної діяльності ОСББ Філіпенко Валентиною Федотівною з питання створення об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків на території м.Оріхова.
У зустрічі взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Салогуб О.В., начальник КП «Житлосервіс» Буслаєва І.В., голова ліквідаційної комісії КП «Оріхівський комунальник» Іванченко В.М., спеціалісти виконавчого комітету та депутати Оріхівської міської ради Ярова Л.О., Ковалевська О.І.
Голова правління громадської спілки Запорізького ресурсного центру «КРУГ» Карпенко Л.І. ознайомила учасників зустрічі з основними етапами створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, його перевагами та проблемами.
Експерт центру практичної діяльності ОСББ Філіпенко В.Ф. поділилася з присутніми досвідом з діяльності ОСББ "Добробут ХХІ", головою якого вона є з 2005 року.
Мешканців нашого міста цікавили питання про вибір надавачів послуг та розрахунки з ними, про встановлення тарифу на утримання будинку у ОСББ, заходи впливу на боржників та порушників громадського порядку, інші організаційні питання. На всі ці питання було надано відповідь гостями.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Салогуб О.В. від громади подякував Карпенко Л.І. та Філіпенко В.Ф. за конструктивну і дружню бесіду та висловив надію на подальшу співпрацю.Вівторок, 22 Березня 2016 15:09 | Переглядів: 532

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання