Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Створення робочої групи по боротьбі з незаконною торгівлею на території Оріхівської ОТГ

Штраф за несанкціоновану торгівлю сягає 1700 грн., але заповзятих «бізнесменів» це не лякає. Коли працівники виконавчого комітету при взаємодії з представниками Пологівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Оріхівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області проводять перевірки з ліквідації незаконної торгівлі, продавці збираються навколо і кричать, що їм не дають нормально торгувати. Але ж вони порушують закон: не платять податки, не дотримуються санітарних норм та труять людей. Вони паразитують біля приватних підприємців та свідомих громадян, які працюють у межах правового поля, та просто не бажають змінювати ці устої.
Щоб привести ситуацію до ладу та на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 06.07.2017 № 319 «Про вжиття заходів щодо ліквідації незаконної торгівлі у Запорізькій області», виконавчий комітет Оріхівської міської ради ініціює створення спеціальної робочої групи. До неї увійдуть представники правоохоронних органів, держспоживпродслужби, громадських організацій, активні представники громадськості.
Функції цієї групи орієнтовно будуть такими:
- проведення заходів щодо протидії торгівлі у невстановлених місцях;
- контроль за дотриманням рішень міської ради та виконавчого комітету у сфері торгівлі;
- взаємодія з правоохоронними органами з питань попередження та припинення правопорушень у сфері торгівлі;
- виявлення та демонтаж незаконних торгівельних тимчасових споруд на території міста відповідно вимог чинного законодавства;
- здійснення підготовки рішень виконавчого комітету про демонтаж самовільно встановлених або з порушенням розташованих об’єктів торгівлі, тимчасових споруд згідно чинного законодавства на території міста.
- контроль за паркуванням велотранспорту та автотранспорту на території центральної частини міста (тротуари, зелена зона).
Громадські організації, небайдужі громадяни які хочуть увійти до робочої групи, звертайтеся за телефоном міської ради 4-35-77 до 30 травня 2018 року. Розглянемо всі без винятку заявки.
Закликаємо громадян, які незаконно торгують та чинять безлад на вулицях міста Оріхова та Оріхівської громади. Велике прохання: йдіть на ринки. Є спеціально відведені місця, де ви будете працювати в правовому полі і ніхто не прийде до вас з претензіями.

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиВівторок, 15 Травня 2018 13:34 | Переглядів: 442

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання