Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Відбувся семінар бібліотекарів

11 травня 2018 року на базі бібліотечно-інформаційного центру КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» відбувся семінар бібліотекарів закладів загальної середньої освіти на тему «Упровадження Універсальної десяткової класифікації у практику роботи шкільних бібліотек (УДК)».
Бібліотекарів привітала в.о. директора КЗ «Оріхівська гімназія № 1 «Сузір’я» Кудіна Н.С. та методист відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Масюк М.В.
На семінарі виступила завідувач БІЦ КЗ «Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я» та голова методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Білодід Любов Іванівна, яка поділилась своїм досвідом і розповіла про сучасні форми роботи з читачами. Учасники семінару побачили бенефіс кращих читачів БІЦу – переможців Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018» і переглянули відео фільми з життя читачів БІЦу за 2017-2018 н.р.
Друга частина семінару була присвячена впровадженню УДК в практику роботи шкільних бібліотек. Після теоретичної консультації Любов Іванівна провела тренінгове міні-заняття для шкільних бібліотекарів по класифікації нових книг за таблицями УДК.
На методичному об’єднанні було затверджено план роботи по переходу з ББК на УДК шкільних бібліотек Оріхівської територіальної громади. Кожен учасник семінару одержав папку з методичними матеріалами для подальшої роботи.
На семінарі панувала дружня та тепла атмосфера. Також, були присутні бібліотекари загальноосвітніх закладів Преображенської ОТГ, Комишуваської ОТГ та Таврійської ОТГ.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 
 


Понеділок, 14 Травня 2018 08:30 | Переглядів: 595

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання