Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Привітання молодих матусь з Днем матері

13 травня цього року відзначається Міжнародний день матері – одне з найбільш зворушливих свят. Адже всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
В пологовому будинку КЗ «Оріхівська центральна лікарня», при якому діє спеціалізоване формування Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» - консультативний пункт, фахівцями із соціальної роботи з нагоди цього свята проведено захід для жінок, які нещодавно стали матерями, та вагітних жінок, які чекають цієї події .
Теплі привітальні слова прозвучали для учасниць свята від директора установи, Жбанкової Л. М. Кожній матусі було презентовано невеликі, але від щирого серця подаруночки з вітальними листівками.
В ході заходу учасниць було проінформовано про діяльність комунальної установи, можливість отримати комплексну, кваліфіковану, безкоштовну допомогу соціального, психолого – педагогічного та юридичного характеру на засадах анонімності та конфіденційності.
Коротенька лекція по догляду та вихованню малюків, надані буклети та брошура «Розвивальні вправи від народження до року»- стануть корисною інформацією для використання на практиці після повернення додому з пологового відділення.
День матері – сімейне свято і це важливий момент у вихованні дітей. У щасливої матері зростають щасливі діти. Тому давайте робити життя наших матусь прекрасним.
Напередодні Міжнародного Дня матері вітаємо усіх матерів зі святом, бажаємо материнського щастя та успіхів у вихованні дітей.

За інформацією
КУ «Центр надання соціальних послуг»П'ятниця, 11 Травня 2018 15:14 | Переглядів: 556

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання