Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Про скликання п'ятнадцятої сесії Оріхівської міської ради

10 травня 2018 року міським головою Герасименком Сергієм Михайловичем видано розпорядження №57 «Про скликання п'ятнадцятої сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання». Засідання сесії відбудеться 31 травня 2018 року о 10.00 годині у приміщенні Оріхівської районної ради, за адресою: м.Оріхів, вул. Покровська, 58. У порядок денний внесено наступні питання:

1. Звіт про фінансово-господарський стан КП «Благоустрій» Оріхівської міської ради Запорізької області за 2017 та його перспективну діяльність на 2018-2020 р.р.
2. Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з побутовими відходами на території Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки.
3. Про внесення змін та доповнень до Програми утримання та розвитку дорожньо-транспортного господарства Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки.
4. Про затвердження протоколу засідання комісії по відбору підприємств – виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у м.Оріхів від 11.05.2018 року.
5. Про внесення змін до рішення 7-ої сесії Оріхівської міської ради 7-го скликання від 24.11.2017 № 01 «Про клопотання до Запорізької обласної ради про передачу сміттєвозу СМБ -301/2 на шасі МАЗ-4371 N2 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності Оріхівської міської ради Запорізької області».
6. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.
7. Про вилучення з оперативного управління КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської міської ради Запорізької області частини нерухомого майна.
8. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу «Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені воїна-інтернаціоналіста Сергія Володимировича Падалки» Оріхівської районної ради Запорізької області.
9. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу «Нестерянська спеціалізована різнопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Оріхівської районної ради Запорізької області.
10. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу "Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я" Оріхівської районної ради Запорізької області.
11. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу "Оріхівський навчально-виховний комплекс №2 імені академіка В.А Лазаряна" Оріхівської районної ради Запорізької області.
12. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу "Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5" Оріхівської районної ради Запорізької області.
13. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу "Новоданилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Оріхівської районної ради Запорізької області.
14. Про зміну засновника та найменування Комунального закладу "Новопавлівська загальноосвітня школа I-II ступенів" Оріхівcької районної ради Запорізької області.
15. Про оголошення конкурсу на оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Оріхів (нежитлове приміщення службової кімнати № 14, загальною площею 7,8 кв.м, що знаходиться за адресою: Запорізька обл. Оріхівський р-н, м. Оріхів, вул. Гоголя, 7).
16. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Купріянову М.І., м. Оріхів,вул. Привокзальна,2-р, Р= 1,3030га.).
18. Про оголошення конкурсу на визначення експерта з оцінки майна комунальної власності територіальної громади м. Оріхова, яке знаходиться за адресою: Запорізька обл. Оріхівський р-н, м. Оріхів, вул. Гоголя, 7 кім. 13.
19. Про внесення в перелік земельних них ділянок, які планується передати у власність шляхом викупу (гр. Луценко Б.М., об’єкти нерухомості, Р = 0,2972га., вул.Л. Українки,2-г).
20. Про внесення в перелік земельних ділянок, які планується передати у власність шляхом викупу (ФГ«Нокард», с.Копані, об’єкти нерухомості, Р=0,99284га., вул. Гагаріна,1).
21. Про внесення в перелік земельних ділянок, які планується передати у власність шляхом викупу (гр..Вискребенцева Л.С., вул.Лесі Українки, 2е, магазин, Р=0,0464 га).
22. Про розірвання договору оренди земельної ділянки (ТОВ «Аптеки Доктор МОМ», аптека, Р=0,0198га, вул. Покровська, 60-б).
23. Про передачу земельної ділянки в оренду (гр. Дем’яненко Д.В., аптека,Р=0,0198га, вул. Покровська,60-б).
24. Про розгляд листа управління Держгеокадастру про надання земельної ділянки (Новоданилівська с.р.,ОСГ, Р=2,0га.).
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Кучеренко В.П., магазин, Р=0,0090га., вул. Івана Мазепи,92-д).
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр.Скидан В.І., городництво, Р=1,5га., вул.Машинотракторна).
27. Про повторне оголошення конкурсу на визначення експерта з оцінки земельної ділянки (магазин, вул. Гоголя,11,Р=0,0422га.).
28. Про повторне оголошення конкурсу на визначення експерта з оцінки земельної ділянки (об’єкти нерухомості, вул. Елеваторна,2-б, Р=0,2466га.).
29. Про повторне оголошення конкурсу на визначення експерта з оцінки земельної ділянки (квітковий магазин, вул. Запорізька, 38-в, прим.9, Р=0,0025га.).
30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Жуков О.М.,
гр. Жуков В.М., с. Новопавлівка, вул. Суворова,8,Р= 0,2500га.).
31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Сідун О.О., вул. Металістів,52, Р= 0,0400га.).
32. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр.Кандибка С.М., вул. Івана Мазепи,77-а, Р= 0,0500га.).
33. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Михайлицька І.І., с. Новоандріївка, вул. Клименка,206,Р= 0,2500га.).
34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Рулевський О.Ф., с. Мирне, вул. Молодіжна,12, Р= 0,2500га.).
35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (гр. Бартон Д.М., м.Оріхів, вул.Покровська, 47а кв.1, Р= 0,10 га.).
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Рулевський О.Ф., с. Мирне, ОСГ, вул. Молодіжна,12, Р= 0,2500га)
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ( гр. Рижа О.В., с. Копані, ОСГ, вул. Шевченка, Р= 0,4868га)
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Долгополова Г.А., с. Копані, ОСГ, Р= 0,60000га)
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність (гр.Тарасов М.Ю., гараж, вул. Річна,173, Р=0,0041га.)
40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості та передача її у власність (гр.Голуб В.Р.,пров. Водопровідний,6, Р=0,0555га.)
41. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (гр.Рижа Н.О.,с. Копані, ОСГ, вул. Шевченка,33 та вул. Шевченка, Р=1,4954га.)
42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Мовчан Р.С.,с. Копані, ОСГ, вул. Лугова, Р=1,6595га.)
43. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (гр. Іванець Н.М.,с. Копані, ОСГ, вул. Першотравнева, Р=2,0га.)
44. Про приведення державного акта на право власності на землю у відповідність до чинного законодавства (гр. Гурбич Л.М., с. Новоандріївка, вул. Клименка,46)
45. Про внесення змін до рішення сесії Оріхівської міської ради від 23.11.2017року №58 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передача її у власність» (гр. Аршукова М.Г., с. Копані, ОСГ,вул. Першотравнева, Р=1,7814га.)Розпорядження від 10.05.2018 №57

П'ятниця, 11 Травня 2018 11:19 | Переглядів: 377

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання