Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Про ремонт автомобільної дороги, що проходить через місто Оріхів

На численні скарги мешканців громади про незадовільний стан дорожнього покриття дороги обласного значення Запоріжжя – Маріуполь (Т-08-03), що проходить по території міста Оріхова по вулицях Запорізькій, Овчаренка, виконавчим комітетом Оріхівської міської ради в кінці березня цього року було направлено лист до Запорізької облдержадміністрації та 25 квітня міський голова провів робочу зустріч з керівництвом Запорізької облдержадміністрації по цьому питанню.
26 квітня виконавчим комітетом Оріхівської міської ради було отримано відповідь від департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації. У відповіді йдеться про те, що дане питання було опрацьовано зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, виготовлено проектно-кошторисну документацію на поточний середній ремонт ділянки цієї автомобільної дороги (Т-08-03 Запоріжжя – Маріуполь км 58+619 – км83+600). Згідно проведеної процедури закупівлі визначено підрядне підприємство, яке буде проводити ремонті роботи – ТОВ «Автомагістраль-Південь».
В межах виділеного фінансування Службою автомобільних доріг у Запорізькій області поставлено завдання в поточному році виконати роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 548+108 – км 554+908, у вищевказану ділянку входить вул.Запорізька та вул.Овчаренка у м.Оріхів, до межі з Пологівським районом через село Новоданилівка (об’їзна дорога).
Також виконавчий комітет повідомляє, що 02 травня міський голова разом з заступником міського голови провели робочу нараду з інженером ВТК підрядного підприємства ТОВ «Автомагістраль-Південь», в ході якої було визначено пріоритети роботи та визначено дату початку робіт 3 травня 2018 року.
Тож сподіваємось, що найближчим часом стан дорожнього покриття даної автомобільної дороги покращиться.П'ятниця, 04 Травня 2018 14:46 | Переглядів: 786

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання