Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбувся ювілейний вечір 25-річчя творчості вокального колективу«Любисток»

30 квітня у глядацькій залі Новоданилівського сільського клубу-філіалу комунального закладу «Оріхівський центральний будинок культури» Оріхівської міської ради відбувся святковий ювілейний концерт з нагоди 25-річного ювілею вокального колективу «Любисток».
Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасниками вокального колективу «Любисток», який уже протягом 25 років творить світ краси, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.
Всі ці роки натхненниками творчої праці «Любистку» є подружня пара Олександра та Світлани Осіпових. Це вини бережуть і примножують духовні багатства, об’єднавши біля себе людей різних професій: робітників, вчителів, медпрацівників, творчу інтелігенцію.
Від концерту до концерту розквітає вокальний колектив «Любисток». Його чаруючі мелодії лунають над Оріхвським краєм, як голос душі народу, сповнений безмежної любові до святої матері-землі, до України. Творче життя учасників колективу багате на події. Вони є частим гостем як в нашому районі так і в сусідніх Токмацькому та Пологівському.
В ювілей в залі сільського клубу зібралися шанувальники вокального співу, які слідкують за творчістю цього самобутнього колективу, колишні учасники і почесні гості, з якими так чи інакше пов’язаний творчий шлях наших ювілярів. Це - подружжя Осіпових Світлани та Олександра, Антоніни Бондаренко, Світлани Вергун, Ольги Романенко, Валентини Гушер та Наталі Клименко.
З особливими словами вітання до всіх новоданилівців звернувся в.о. старости Сергій Миколайович Іващишин, який та подарував колективу солодкі подарунки.
Приєдналася до привітань начальник відділу культури туризму та культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Олена Дмитрівна Качур, яка передала щирі вітання всім учасникам колективу від міського голови Сергія Михайловича Герасименка та нагородила Почесною грамотою відділу культури туризму та культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради та пам’ятним подарунком за багаторічну самовіддану працю, пошук нових форм роботи, професіоналізм, ініціативність у вдосконаленні системи культурного обслуговування населення села, розвиток української культури та з нагоди 25-річного ювілею.
Директор Оріхівського центрального будинку культури Людмила Олександрівна Власенко побажала колективу творчих успіхів і надалі радувати мешканців Оріхівської міської ОТГ своїм запальним співом, бо пісня не тільки єднає нас в націю, вона має жити вічно.
Продовжила вітання Мартиш Тамара Вікторівна, колишній сільський голова, за підтримки якої і був створений колектив. Вона оголосила подяку за відданість аматорському вокальному мистецтву, любов і шану до народної пісні, небайдужість до буття односельців, вручила учасницям колективу квіти.
На свято до ювілярів з приємними творчими пісенними привітанням завітали колективи художньої самодіяльності Оріхівської громади : народний вокальний колектив «Вечірня зіронька» Оріхівського центрального будинку культури, вокальний колектив «Світанок» Копанівського сільського клубу-філіалу, вокальний ансамбль «Гарні молодиці» Нестерянського сільського будинку культури-філіалу та вокальне тріо Новоандріївського сільського будинку культури-філіалу.
Атмосфера тепла і затишку панувала протягом всього концерту. Протягом двох годин вокальний колектив «Любисток» радував глядачів своєю творчістю. У виконанні колективу пролунали українські народні та естрадні пісні. І глядачі, і учасники концерту завдяки пронизливій народній пісні відчували свою єдність. А ще всі бачили, що цей колектив – дійсно сім'я.
Колектив висловлює подяку керівнику ТОВ «Екселєнс Агропром» Кривошею Петру Васильовичу за фінансову підтримку ювілейного концерту.
Ювілей – не крапка, бо завжди змушує не тільки оглядатись в минуле, підводячи підсумок, а і будувати плани на майбутнє. Свято закінчилось, але продовження має тривати..
Тож бажаємо учасникам, ще раз здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях, щоб ніколи не обміліло джерело таланту і натхнення!

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Четвер, 03 Травня 2018 11:38 | Переглядів: 483

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання