Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Від екології природи – до екології душі!

Земля – наш спільний дім, котрий останнім часом потерпає від наших же рук: активне знищення лісів, розбудова мегаполісів, викиди газів в атмосферу та й, загалом – недбальство окремо взятих «царів» природи.
Саме тому, проблема формування екологічної свідомості є більш, ніж актуальною.
Отож, колектив КЗДО «Калинка», протягом двох років, працював у напрямку формування у дошкільників свідомого позитивного ставлення до природи.
Нами було проведено збір макулатури для порятунку дерев. Діти приносила пластмасові кришечки, адже їх безпечна утилізація може врятувати як мінімум одного їжачка.
Апогеєм нашого дворічного екологічного марафону став організований екологічний фестиваль, який був присвячений Міжнародному Дню Землі (22 квітня).
Захід відбувався 23 квітня. До цього часу діти разом з батьками виготовили поробки з природного матеріалу та із вторинної сировини. Всі вироби були презентовані на виставці «Будь природі другом».
Протягом дня на території закладу дошкільної освіти діяла фотозона, де були розміщені екологічні листівки, плакати тощо. Кожен бажаючий мав змогу зробити фото на згадку.
У другу половину дня, майже 1,5 години, всі бажаючі могли відвідати майстер-класи, де мали змогу створити еко-ручку та еко-свічку. У створенні батькам та дітям допомагали вихователі закладу – Кузеванова Тетяна Олександрівна, Донець Олена Василівна.
Примітним є те, що цього року КЗДО «Калинка» започаткував традицію співпрацювати з Оріхівським лісництвом.
Тож до наших заходів долучився лісничий – Діхтяр Віктор Володимирович. За його підтримки нам було виділено саджанці дубів, надані цінні поради стосовно їх посадки та догляду. Дуби висаджені випускниками старших груп «Сонечко» та «Капітошка» за допомогою батьків на території дошкільного закладу
Віктор Володимирович також долучився до нашого фестивалю. Діти з цікавістю слухали розповідь про професії лісничий, його обов'язки. З особливою цікавістю дошкільники розглядали форму, в якій до нас завітав Діхтяр В.В.
На згадку про захід діти подарували Віктору Володимировичу вироби з природного матеріалу, в той час як нас було відзначено подарунковим сертифікатом від Оріхівського лісництва!
Завершальним етапом екологічної просвіти стала заключна педагогічна рада.
Вихователі мали змогу скуштувати трав'яні чаї, виготовити для себе на згадку екологічну ручку, переглянути відео. Котрі мотивують до збереження навколишнього.
«Від екології природи – до екології душі!» - девіз нашої роботи, котра тривала два роки!
Які висновки зробили? Бути екосвідомим – модно! Тримай руку на пульсі Землі!Середа, 02 Травня 2018 13:19 | Переглядів: 1051

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання