Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

До уваги батьків! Оздоровлення дітей пільгових категорій

На 2018 рік у бюджеті міської ради на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей заплановано 447 тисяч гривен. Виконавцями Програми оздоровлення та відпочинку дітей літом поточного року визначені комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» та відділ освіти, молоді та спорту. Для оздоровлення дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО,бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО виділено 197 тисяч гривен. На заходи з оздоровлення та відпочинку талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, виділено 250 тисяч гривен.
Запрошуємо батьків дітей Оріхівської ОТГ пільгових категорій для отримання змістовної інформації у фахівців та для заповнення документів для отримання путівки звертатись за адресою вул. Шевченка,11 кімн.23.
Талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, діти, які є лідерами дитячих громадських організацій, творчі колективи та спортивні команди будуть направляться на відпочинок та оздоровлення за поданням адміністрації шкіл Оріхівської ОТГ.

 

За інформацією
КУ "Центр надання соціальних послуг"

 П'ятниця, 27 Квітня 2018 13:21 | Переглядів: 495

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання