Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Акція «Випускник - 2018»

25 квітня 2018 року в м.Оріхів Запорізької області відбулася визначна профорієнтаційна подія – Акція «Випускник - 2018», яка зібрала понад 600 учасників та проходила під гаслом: «Живи та працюй в Україні!»
Мета проведення такого профорієнтаційного заходу – допомога старшокласникам у професійному самовизначенні, у виборі навчального закладу для подальшого професійного навчання та самореалізації. Адже вибір професійного шляху відіграє важливу роль у житті кожної людини, а правильний вибір професії – забезпечує одержання задоволення від роботи, сприяє особистісному зростанню та знижує рівень молодіжного безробіття.
Ця акція була організована в рамках місячника профорієнтаціїї за підтримки Оріхівського районного Центру зайнятості, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради та відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Для участі в Профорієнтаційній акції були запрошені одні з найкращих учбових закладів Запорізької та Дніпропетровської областей: Запорізький національний технічний університет, Запорізький класичний приватний університет, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, ВСП «Оріхівський коледж» ТДАТУ, Запорізький електротехнічний коледж, Мелітопольський державний педагогічний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет, Мелітопольський медичний коледж, Бердянський державний педагогічний університет, Запорізька державна інженерна академія, Хортицька національна академія, ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», Бердянський економіко-гуманітарний коледж, Запорізьке ВПУ «Моторобудівник».
Акція «Випускник-2018» об’єднала учнівську та студентську молодь всіх територіальних громад Оріхівського району, зібравши разом в Оріхівському районному будинку культури. Відкрив захід голова Оріхівської міської ОТГ Герасименко С.М., який привітав випускників району на території Оріхівської громади, висловивши надію, що всі випускники після отримання професії повернуться на рідну землю для розбудови Оріхівського краю. З вітальним словом до старшокласників звернулася голова Оріхівської районної ради Дудніченко К.В.
Діти ознайомилися з інформацією про навчальні заклади: переліком професій та спеціальностей, умовами вступу, термінами та формами навчання, можливістю отримання подвійних дипломів, перехресного навчання та стажування за кордоном, організацією студентського дозвілля, а головне - з перспективою подальшого працевлаштування.
Цей день, насичений професійною інформацією, новими знайомствами та приємними враженнями відгукнеться в серцях учасників доброю згадкою та обов’язково справдяться побажання: учнівській молоді – успішно здати ЗНО та зробити правильний професійний вибір, навчальним закладам – поповнення студентських лав талановитою молоддю – майбутнім України!

За інформацією відділу освіти,
молоді та спорту
виконавчого комітету
Оріхівської міської радиП'ятниця, 27 Квітня 2018 09:14 | Переглядів: 640

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

З 1 вересня підвищено мінзарплату.docx

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання