Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Відбувся кущовий семінар директорів шкіл з навчально-виховної роботи на базі КЗ «Нестерянська ЗОШ I-III ступенів»

24.04.2018 року на базі КЗ «Нестерянська ЗОШ I-III ступенів» Оріхівської районної ради Запорізької області відбувся кущовий семінар директорів шкіл з навчально-виховної роботи на тему: «Ми скажемо наше дружне «НІ!» усім пожежам на землі».
Учасників семінару щирими словами зустрічала директор школи Онацько Н.П. Робота розпочалась з презентації школи, ознайомлення з планом семінару.
План проведення семінару був досить насиченим і включав:
- виступ директора школи КЗ «Нестерянська СР ЗОШ I-III ступенів» Онацько Н.П.: «З досвіду управлінської діяльності з питань безпеки життєдіяльності. Дії керівників навчальних закладів і педагогічних працівників із питання безпеки життєдіяльності»;
- виступи головного інспектора Оріхівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій лейтенант служби цивільного захисту Д’яченко Ю.І. : «Методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти. Правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа. Оповіщення про загрозу або виникнення НС».
Також під час семінару було розглянуто питання щодо необхідності усунення недоліків виявлених під час остатніх перевірок з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, та провідного інспектора Оріхівського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій капітана служби цивільного захисту Трифонов М.В.: «Використання первинних засобів пожежогасіння. «Порядок дій у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, для дітей шкільного віку».
Окрім організаційної та теоретичної частини семінару була основна практична частина:
– виступ шкільної команди юних пожежників, вистава лялькового театру «Вогонь друг чи ворог», екскурсія в минуле «Вогонь буває такий» (1-4 кл.); година спілкування «Пожежник- професія героїчна» (5-6 кл.) ; фрагмент уроку основ здоров’я, тренінг «Дії при пожежі» (7 кл.).
Відбулись показові об’єктові тренування де залучався черговий караул рятувальників Оріхівщини- евакуація учасників навчально-виховного процесу за умови виникнення пожежі. Школярі зустріли представників пожежно-рятувальної служби з неабияким захватом та зацікавленістю, а ті в свою чергу, аби бесіда була дружньою та змістовною, розповіли чим займаються рятувальники, на які надзвичайні події виїжджають, та яке спецобладнання застосовують у своїй роботі. Далі рятувальники продемонстрували учням пожежно-рятувальну техніку та спецобладнання.
Органічним продовженням були спортивні змагання для школярів.
Підводячи підсумки семінару, присутні відзначили високий рівень проведених заходів цивільного захисту в школі, сумлінне ставлення керівництва школи, педагогічних працівників, технічного й обслуговуючого персоналу навчального закладу до підготовки та проведення семінару. Під час проведення таких заходів персонал школи й учні навчаються грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.

 

За інформацією Оріхівського сектору ДСНС

 
 


Середа, 25 Квітня 2018 11:10 | Переглядів: 502

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання