Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відзначили 100 років з дня заснування Товариства Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України є найвпливовішою і найбільшою за чисельністю в країні громадською організацією, діяльність якої підтримується і здійснюється у тісній співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування і спрямована на надання медичної, соціально-побутової, натуральної, матеріальної та іншої допомоги одиноким малозабезпеченим ветеранам війни і праці, особам з інвалідністю, хворим громадянам похилого віку, дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, мігрантам, біженцям, іншим верствам населення, які потребують соціальної підтримки.
За роки існування Товариство неодноразово приходило на допомогу державі в скрутних ситуаціях, зокрема в роки громадянської та Другої Світової війни. Саме активісти Товариства рятували мирне населення від епідемій голоду, тифу, туберкульозу тощо.
На даний час в Оріхівській міській ОТГ реалізується низка програм за участі районної організації Товариства, що функціонує на території м. Оріхів, які спрямовані на подолання епідемій туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, формування засад здорового способу життя молоді, надання гуманітарної, психологічної та соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, бездомним громадянам, гуманітарної допомоги лікувальним та соціальним закладам.
100-річний ювілей Товариства Червоного Хреста України – це беззаперечний доказ необхідності його існування і незмінно вагомої ролі у суспільстві. А головним критерієм успіху функціонування цієї організації є щирість, співчуття та розуміння кожного з нас, що спільні добрі справи зроблять світ добрішим і світлішим
24 квітня 2018 року за підтримки Оріхівської міської ради в Оріхівському центрального будинку культури було проведено урочистий захід з нагоди відзначення 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста та 155- річчя Всесвітнього червонохресного руху.
Від імені міського голови С.М. Герасименка районну організацію Товариства Червоного Хреста вітала секретар міської ради Алевтина Миколаївна Лепетченко, яка передала сердечні привітання та поділилася спогадами, як формувалось товариство Червоного Хреста на території міста а також нагородила Почесними Грамотами Оріхівської міської ради голову районного Товариства - Калашникову Людмилу Олександрівну, працівників та представників організації за багаторічну працю, допомогу нужденним, виховання підростаючого покоління, доброту та милосердя.
Також з нагоди свята колектив районної організації Товариства Червоного Хреста приймав поздоровлення від голови Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксани Леонідівни Бєкєтової, радника голови Оріхівської районної ради Світлани Володимирівни Закладної, заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Семенівни Пересипкіної, настоятеля Свято – Покровського храму української православної церкви протоієрея отця Анатолія, начальника управління соціального захисту населення Віктора Миколайовича Кошеля, голови ветеранської організації Оріхівського району Івана Михайловича Ревуцького.
Теплі слова подяки пролунали від помічника депутата обласної ради Авраменко Наталії Вікторівни - інспектора відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяни Всеволодівни Досаєвої.
У святкуванні приймали участь вихованці КЗ «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної, та команда «Берегиня» гімназії №1 «Сузір’я», які підготували зворушливі привітання з нагоди визначної події.
Гарний настрій глядачам та гостям дарували своїми запальними піснями солісти Оріхівського центрального будинку культури - Олеся Кучер, Анжеліка Гольнєва, Світлана Клименко та Анастасія Кудієнко.
Душевний сценарій свята підготувала та була ведучою - завідувач дозвіллєвого сектору будинку культури Наталя Літвінова.
Атмосфера свята була по-домашньому теплою та сердечною.
Глядачі та гості були задоволені, ніхто не залишився без уваги, подяк, квітів та солодких смаколиків.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітету

 Вівторок, 24 Квітня 2018 16:39 | Переглядів: 618

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання